Další vlna EET. Máme pro vás řešení.

Další vlna EET. Máme pro vás řešení.

Od 1. 3. 2018 se do EET zapojí další oblasti podnikání. Máte-li SAP, pomůžeme.

I další podnikatelé se na jaře zapojí do státního systému elektronické evidence hotovostních tržeb a plateb kartou (EET). V této tzv. 3. vlně půjde o ty, kteří provozují všechny ostatní činnosti, jež nejsou vyjmenované v 1., 2. nebo 4. fázi. Spadají do ní tedy například svobodná povolání (lékaři, právníci, účetní), autoservisy a pneuservisy, dále také doprava či zemědělství, výroba potravin či nápojů a další výrobní činnosti, pořádání sportovních a kulturních akcí atd.

Již pro předchozí vlny jsme vyvinuli vlastní univerzální balíček řešení EET pro zákazníky se systémem SAP, který veškeré zákonem dané povinnosti zajišťuje. Tento balíček aktuálně provozujeme u desítek našich zákazníků.

Naše řešení, které jsme nazvali mib:EET, běží na systému SAP. Eviduje tržby a komunikuje s centrálním systémem pro elektronickou evidenci tržeb ministerstva financí.

Vývojový balíček mib:EET transportujeme přímo do vašeho SAPu, o komunikaci se serverem ministerstva financí se stará non-SAP cloudová komponenta Fiscal Service.

Více informací najdete také zde.

Pokud máte systém SAP a povinnost hlášení se v další vlně EET bude týkat i vás, rádi vám s naplněním zákonných požadavků pomůžeme.

Kontaktní osoba: Jan Filip, obchodní ředitel, jan.filip@mibcon.cz.