MIBCON slaví dvacetiny

MIBCON slaví dvacetiny

Letos v říjnu je to právě dvacet let od vzniku obchodní značky MIBCON.

Po celou tu dobu, každý den, měsíc a rok, utvářeli tuto značku lidé. A to nejen ti zaměstnaní v MIBCONu, ale také všichni obchodní partneři, externí spolupracovníci a v neposlední řadě jejich rodinní příslušníci.

Image title

Přijměte pozvání na přátelské setkání lidí, kteří MIBCON společně vytvářeli a stále vytváří. Chceme oslavit narozeniny tím, že se potkáme a v příjemné atmosféře si popovídáme, že společně zavzpomínáme u sklenky vína a dobrého jídla.  

Oslava se uskuteční ve čtvrtek 4. října od 18:30 ve smíchovském MeetFactory, osobitém kulturním objektu založeném výtvarníkem Davidem Černým.

Chystáme v něm pro Vás příjemné prostředí pro povídání a vzpomínání, včetně pohodlného posezení, nebo koláží fotek z historie MIBCONu.


Stejně jako za příběhem MIBCONu, i za přípravou této oslavy stojí konkrétní lidé.

Můžete se těšit na ukázky umění Body Art v podání Aleny Loudové Tvrdíkové, které si sami na tělech modelek budete moci vyzkoušet, případně si nechat drobnou malbou vtipně dozdobit svůj outfit.

Chutné jídlo v podobě pokrmů z různých koutů světa připraví zkušení a nápadití kuchaři Street Cateringu. Čeká Vás kuchyně Středomoří, asijské jídlo, tex-mex, nebude chybět ani česká klasika a venkovní grilování.

Točit se bude kvalitní a poctivé pivo z Únětického pivovaru. Z převážně moravských vín Vám bude pomáhat vybírat sommeliér.

Pro věčné hračičky budou připraveny nestárnoucí herní pecky v podobě arkádových automatů.

V pozdnějších hodinách rozříznou vzduch tóny tvrdého rocku v podání něžného pohlaví, dívčí kapely The Agony, ve které hraje a zpívá Nikola z MIBCON NDC.

V úvodu večera se můžete podívat na aktuální výstavu MeetFactory, nazvanou Slav Squatting and Its Discontents.

Pozvánka platí pro dvě osoby.

Svou účast prosím potvrďte prostřednictvím formuláře níže.

Místa pro parkování v těsné blízkosti MeetFactory jsou zajištěna (prostor za budovou).