Marketing a Commerce

Marketing a Commerce

Váš vztah se zákazníkem vzniká dříve, než se si něco koupí. A právě způsob, jakým tento vztah už na samém počátku začnete budovat, a dál budete rozvíjet, rozhodne, zda se stanete a zůstanete jeho dodavatelem první volby či nikoliv.

Díky digitálním technologiím přibývají marketingové a prodejní kanály, což v upevňování vztahu se zákazníkem otevírá nové možnosti, ale také rizika. Budovat pozitivní zákaznickou zkušenost, napříč řadou komunikačních a prodejních kanálů zároveň, můžete pouze za předpokladu, že všechny tyto kanály umíte dobře řídit a kotrolovat. 

Zvolit ten správný software tak, aby vaše firma byla konkurenceschopná a úspěšná v éře digitálního obchodu, není právě jednoduché. Je to rozhodnutí,  které povede buď směrem k získání nebo ke ztrátě vašeho podílu na trhu.

Rodina nástrojů SAP Hybris pomáhá dlouhotrvající a smysluplné vztahy s vašimi zákazníky budovat. Jsou to produkty, které umožňují nakupujícímu užít si konzistentní a co nejvíce na jeho míru šitou zkušenost, napříč všemi prodejními kanály a na jakémkoliv zařízení, bez ohledu na to, kde se nachází. 

S čím vám dokážeme pomoci

V MIBCONu se aktuálně specializujeme na implementaci dvou oblastí nástrojů Hybrisu - obchodní a marketingovou: Hybris for Commerce a Hybris for Marketing.

První z nich zajistí, že z hlediska obchodu bude u vás vše fungovat tak, aby vaši zákazníci měli v každém okamžiku osobní a zároveň konzistentní a vyváženou zkušenost napříč všemi prodejními kanály, v kamenných obchodech, nebo v rámci digitálního prodeje.

Druhý nástroj vám pomůže dobře znát jednotlivé zákazníky, odhalovat jejich preference a dávat je do souvislostí. Díky tomu budete moci automaticky a hromadně vytvářet individuálně cílené nabídky. Ty navíc zákazníci dostanou právě ve chvíli, kdy pro ně bude daná nabídka aktuální. Díky Hybris Marketingu budete mít skutečný datově řízený marketing.

Proč právě MIBCON jako implementační partner

Jsme jedni z prvních, kdo začal tyto nástroje v České republice implementovat. Můžeme se pochlubit partnerstvím při realizaci úplně prvního projektu ve střední a východní Evropě, který v oblasti SAP Hybris Marketingu realizovala společnost HP Tronic. V oblasti Marketingu i Commerce mají naši solution architekti a konzultanti příslušné certifikace společnosti SAP a praktické zkušenosti z úspěšně realizovaných projektů.