Jsme partnerem SAP Innovation Day pro Supply Chain 2024

Jsme partnerem SAP Innovation Day pro Supply Chain 2024

Na květnové konferenci společnosti SAP budeme prezentovat naše řešení pro automatické přidělování práce na mobilní terminály skladníků nad SAP EWM.

Rádi bychom vás pozvali na připravovanou konferenci SAP Innovation Day for Supply Chain, která se uskuteční v úterý 28. května 2024 v Praze. Událost je určena pro experty v oblasti dodavatelských řetězců a výrobních procesů. Společnost Mibcon je jedním z hlavních partnerů tohoto eventu.

Konference se zaměřuje na klíčová témata, která v oblasti dodavatelských řetězců rezonují: digitalizace skladování v rámci platformy SAP S/4HANA, optimalizace výrobních procesů pomocí moderních technologií a efektivní správa změnových procesů v SAP řešení.

Jedním z obsahových pilířů konference bude prezentace našeho solution architekta Martina Prokopa, v níž představí řešení pro automatické přidělování práce na mobilní terminály skladníků umožňující dynamicky, optimalizovaně a napříč frontami přidělovat skladové zakázky na základě komplexní analýzy vstupních informací a priorit.

Během přestávek konference nás samozřejmě můžete navštívit u našeho partnerského stánku, kde s vámi rádi probereme vaše postřehy i dotazy.

Přijďte se inspirovat, zúčastněte se aktivních diskusí a zjistěte, jak využít inovace k posílení vaší konkurenceschopnosti.

Těšíme se na vás!


Registrovat se můžete zdarma přímo na webových stránkách společnosti SAP: 

https://events.sap.com/cz/innovation-day-supply-chain/cs/home