Jsme součást Mibcon Group

Jsme součást Mibcon Group

Patříme k silné skupině Mibcon Group, která spojuje konzultační a vývojářské IT společnosti z Česka a Slovenska.

Jsme součástí Mibcon Group, skupiny 9 společností působících v oblasti IT a dalších odvětvích, které pro B2B zákazníky připravují pokročilá řešení z širokého portfolia IT dodávek.

Portfolio aktivit Mibcon Group zahrnuje širokou škálu činností, od poskytování konzultačních a implementačních služeb, přes vývoj až po aplikaci pokročilých technologií do podnikových procesů. Díky tomu jsme schopni poskytovat našim obchodním partnerům širokou podporu včetně komplexních řešení jejich podnikatelských výzev.

Dlouhodobě se specializujeme na transformaci podnikání prostřednictvím inovativních IT řešení. Fungujeme tak jako ideální partner společností, které myslí na budoucnost a hledají efektivní a udržitelné zlepšení svých procesů.

Mibcon Group klade velký důraz na inovaci a kreativitu. Vytváříme prostředí, které podporuje seberealizaci našich zaměstnanců i obchodních partnerů a motivuje je k objevování nových cest a perspektiv. Naším cílem je být nejen poskytovateli služeb, ale také průkopníky v našem oboru a inspirátory.

Podrobnosti o společnostech patřících do skupiny Mibcon Group najdete na www.mibcongroup.cz

My jako Mibcon a.s. jsme největším a nejsilnějším členem Mibcon Group s nejširší nabídkou činností.