MIBCON NDC má cloudové řešení pro bezpečnost dat

MIBCON NDC má cloudové řešení pro bezpečnost dat

Aplikaci představí MIBCON NDC na globální konferenci BI & HANA 2018.

Nové cloudové řešení Data Privacy and Protection for SAP od společnosti MIBCON NDC pomáhá chránit bezpečnost vašich firemních dat. Jeho prostřednictvím můžete monitorovat a reportovat přístup k citlivým datům, je určeno pro zákazníky SAPu, napříč různými obory podnikání.

MIBCON NDC, která se zaměřuje v rámci skupiny MIBCON na zahraniční trhy a cloudové technologie, aplikaci představí na prestižní globální konferenci BI & HANA 2018. Ta se letos koná v Praze, konktrétně 27. až 29. června.

Technologicky je cloudové řešení založené na SAP Read Access Log functionality. Nabízí uživatelsky přívětivé vizualizace, dashboardy a detailní reporty o přístupu k datům. Snadno tak zjistíte, kdo se dostal k dané citlivé informaci.

Konference BI & HANA 2018 se koná společně s konferencemi Basis & SAP Administration 2018 a Cybersecurity for SAP Customers 2018. Firmy z celého světa na nich sdílejí zkušenosti, jak co nejefektivněji přistupovat ke svým projektům a iniciativám. Je to příležitost seznámit se s technologickými řešeními, které na trhu sklidily úspěch, a zvážit, jak SAP a aplikace nad ním vytvořené zapadají do vaší IT infrastruktury.

Více o řešení Data Privacy and Protection:

Produktový list

Video