MIBCON NDC s.r.o. mění název a odchází z MIBCON GROUP a.s.

MIBCON NDC s.r.o. mění název a odchází z MIBCON GROUP a.s.

MIBCON NDC s.r.o. mění název na New Dimension Consulting s.r.o. a opouští skupinu MIBCON Group a.s.

Skupinu MIBCON Group a.s., specialistu na dodávky podnikových IT řešení, opouští po šesti letech společnost MIBCON NDC s.r.o. Ta bude dále působit pod novou obchodní značkou New Dimension Consulting s.r.o. Stoprocentním vlastníkem nově vzniklé společnosti bude NDC Group s.r.o.

„Díky expertní znalosti našeho týmu v oblasti dodávek specializovaných řešení postavených na platformě SAP se nám povedlo postupně si vybudovat silné postavení na švýcarském trhu. Abychom dokázali vyhovět požadavkům zahraničních zákazníků, byli jsme nuceni odpovídajícím způsobem upravit naši organizační strukturu a splnit tak přísná kritéria pro zařazení do jejich dodavatelského řetězce,“ uvedl Vladislav Štefaňák, jednatel společnosti New Dimension Consulting s.r.o.

„Jedinečné zkušenosti z našich projektů se nám podařilo využít i na velkých projektech v zahraničí. Díky sdílení know-how a výměně poznatků v oblasti SAP Analytics Cloud mezi sesterskými společnostmi naší skupiny se nám dařilo a daří vzájemně se obohacovat. Spolupráce našich firem bude samozřejmě pokračovat i nadále, byť už na jiné bázi,“ říká Jan Holík, předseda představenstva MIBCON Group a.s.