Mibcon představil na Retail Summitu 2024 Posigneo a další novinky

Mibcon představil na Retail Summitu 2024 Posigneo a další novinky

Ve dnech 25.–27. 3. 2024 jsme na Retail Summitu v Kongresovém centru Praha prezentovali naše řešení pro retail.

Retail Summit letos slavil 30 let. Hlavním tématem letošního ročníku tohoto vrcholného setkání klíčových hráčů obchodního trhu bylo téma Opening Minds & Markets. Mibcon se ho účastnil v roli stříbrného partnera.


Podpora retailu od Mibconu a Designeo Creative


Co jsme vám na Retail Summitu 2024 představili?

Ve spolupráci se sesterskou společností Designeo Creative z MIBCON Group jsme pro návštěvníky připravili několik zajímavých novinek:

  1. POS pokladní systém Posigneo
  2. AI fotobudku Photobeast
  3. Novinky ze SAP pro digitalizaci retailu

Posigneo: Nový POS systém naživo

Po celou dobu Retail Summitu jste si na našem stánku mohli vyzkoušet, jak snadno lze ovládat dotykový displej retailových pokladen vybavených systémem Posigneo. I jak Posigneo umí informovat pokladní personál o tom, o čem má s platícím zákazníkem komunikovat. Ať už jsou to aktuální slevy na vybrané zboží, stav věrnostního účtu, budoucí promo akce, či třeba probíhající zákaznické soutěže.

AI fotobudka Photobeast

Největší rozruch byl pochopitelně kolem fotobudky s umělou inteligencí Photobeast od naší sesterské společnosti Designeo Creative. Zájemcům jsme prezentovali, jak software Photobeastu využívá nasnímaná obrazová data a jak rychle dokáže s využitím AI vytvořit příslušné kreativní fotomontáže. I ty opravdu bláznivé a zábavné.

Návštěvníci našeho stánku si tak vedle nových informací odnášeli i vytištěné fotografie s se svými kreativními podobiznami v nejrůznějších outfitech a stylizacích. Populární byl jako vždy styl Barbie a futuristické kreace a ohozy, ale bavily i snímky ala western, šlechta nebo doba kamenná.

Ještě nevíte, jak ozvláštnit váš event nebo třeba vánoční večírek? S fotobudkou Photobeast určitě neuděláte chybu!

Děkujeme všem, kteří k nám našli během přestávek programově nabité konference cestu a přišli se s našimi novinkami seznámit!

Image title