MIBCON SK a INFORMA se spojují. Budou MIBFORMA a.s.

MIBCON SK a INFORMA se spojují. Budou MIBFORMA a.s.

MIBCON SK a Informa budou od roku 2024 vystupovat společně jako MIBFORMA a.s.


Bratislava, 7. prosince 2023 – Po několika letech úzké spolupráce a sdílení hodnot oznámily společnosti MIBCON SK s. r. o. a INFORMA a.s., které jsou součástí skupiny MIBCON Group a.s., záměr spojit se a dále vystupovat jako společnost MIBFORMA a.s. Fúze obou společností je výsledkem dlouhodobého partnerství a zaměření na inovace v oblasti informačních systémů. 


„Během vzájemné spolupráce na mnoha společných projektech jsme dospěli k rozhodnutí, že se sloučíme a budeme společně působit v rámci společnosti MIBFORMA a.s., která jako nástupnická společnost automaticky vstupuje do všech smluvních vztahů, které v minulosti uzavřely společnosti INFORMA a.s. a MIBCON SK s. r. o.," uvedl Juraj Vojtko, jednatel a Managing Director společnosti MIBCON SK s. r. o., předseda představenstva INFORMA a.s. a člen představenstva MIBFORMA a.s. 


„Smluvní vztahy se současnými zákazníky a obchodními partnery zůstávají v platnosti a přecházejí pod společnost MIBFORMA a.s.,“ vysvětlil dále J. Vojtko. Společnost MIBFORMA a.s. bude od fiskálního roku 2024 hlavním smluvním partnerem pro všechny stávající i nové zákazníky obou společností. 


Společnost MIBFORMA a.s. zároveň nahradí obě společnosti ve struktuře skupiny MIBCON Group a.s. Společnosti INFORMA a.s. a MIBCON SK s. r. o., po dokončení všech legislativních a právních kroků fúze, zaniknou. 


O společnosti MIBFORMA a.s. 

Aktuálně probíhá fúze společností MIBCON SK s. r. o. a INFORMA a.s., které budou od roku 2024 dále vystupovat pod společným obchodním názvem MIBFORMA a.s., která bude místo existujících společností součástí skupiny MIBCON Group a.s. Zaměřuje se na poskytování inovativních řešení v oblasti informačních technologií a systémů. Sídlí na adrese Rádiová 45, Bratislava – městská část Ružinov 821 04, IČO: 52 662 632. 


Je zapsána v Obchodním rejstříku Městského soudu Bratislava III, oddíl: Sa, vložka č.: 7027/B. Bankovní spojení: Všeobecná úvěrová banka a.s., účet č.: 4212328153/0200. IBAN: SK5402000000004212328153.


Kontakt pro média: 

Juraj Vojtko, jednatel a Managing Director společnosti MIBCON SK s. r. o., předseda představenstva INFORMA a.s. a člen představenstva MIBFORMA a.s.

juraj.vojtko@mibcon.sk