Mibcon získal nejvyšší expertní status pro SAP BTP

Mibcon získal nejvyšší expertní status pro SAP BTP

Jsme jedním z pouhých 4 držitelů statusu SAP BTP EXPERT v regionu MEE.

Náš dlouhodobý strategický zájem o platformu SAP Business Technology Platform (BTP) a úsilí, které v této oblasti věnujeme jak zákaznickým projektům, tak i vzdělávání a certifikaci solution konzultantů, nám vynesly cenný status.  

Nově jsme v klasifikaci společnosti SAP pro oblast BTP povýšili na nejvyšší možnou kompetenční úroveň a získali status Expert. To zvýrazňuje naše mimořádné postavení nejen mezi partnery SAP pro CEE, ale i v celém regionu Middle and Eastern Europe (MEE). Tento úspěch je v první řadě výsledkem tvrdé práce a vysokého nasazení členů našeho týmu při poskytování výjimečných služeb našim zákazníkům v rámci cloudových projektů.


Ocenění za počet projektů, vývoj i kompetenci


Technologická platforma SAP Business Technology Platform patří spolu s cloudovými ERP systémy SAP S/4HANA k hlavním oblastem našeho zájmu a strategického rozvoje aktivit. Jen za poslední dva roky jsme v rámci platformy SAP BTP úspěšně dokončili téměř 40 projektů pro zákazníky v regionu střední a východní Evropy, zejména v oblastech analytiky a plánování, vývoje a integrace aplikací a řešení pro správu databází a dat.

Vedle práce na zakázkách jsme pod hlavičkou Mibconu zároveň vyvinuli řadu unikátních businessových IP řešení (intellectual property solutions), která jsou nyní k dispozici našim novým zákazníkům.

Soustavné vzdělávání a certifikace

Naše výjimečná pozice mezi partnery SAP v CEE, a dokonce i v MEE pro oblast SAP BTP je mimo jiné i odrazem neustálého vzdělávání našeho týmu v oblasti technologií SAP a získávání souvisejících certifikací. Udělení statusu experta v oblasti SAP BTP je podmíněno splněním přísných kompetenčních kritérií a v důsledku tak potvrzuje úroveň vzdělání a odbornosti našich konzultantů v jednotlivých technologických oblastech této platformy (SAP Cloud Platform, SAP Cloud Platform Integration, SAP HANA Cloud Modeling, SAP Analytics Cloud, SAP BTP Extension, Low-Code / No-Code Applications and Automations aj.).

Chceme poděkovat všem našim zákazníkům, kteří nám dlouhodobě důvěřují a přibírají nás jako partnery ke svým inovativním projektům. Zároveň nás těší, že s podporou společnosti SAP můžeme i nadále poskytovat našim klientům výjimečná řešení, která posouvají jejich podnikání vpřed.