Mibcon získal ocenění SAP MEE Award for Partner Excellence 2023

Mibcon získal ocenění SAP MEE Award for Partner Excellence 2023

Ze setkání MEE Partner Ecosystem Success All-Hands jsme si přivezli hned dvě významné ceny.

Image title

 

Udělování SAP MEE Award for Partner Excellence je součástí každoroční akce MEE Partner Ecosystem Success All-Hands společnosti SAP přinášející aktuální informace o strategii SAP i přehled úspěchů partnerských společností v regionu Middle and Easter Europe.

Mibcon se i letos akce konané v německém Mnichově účastnil jako důležitý partner SAP v CEE regionu a přední český poskytovatel SAP licencí, podpory a dodávek nových implementací. Zastupoval ho CEO naší společnosti Ondřej Dědina. Ten převzal z rukou Susanne Diehm, Chief Partner Officer MEE SAP, v konkurenci desítek globálních i lokálních partnerů SAP ocenění ve dvou kategoriích v rámci MEE: V kategoriích New Business a Demand Generation.

Obě ceny odrážejí strategický význam Mibconu v regionu a jeho klíčovou roli jak při rozvoji stávajících zákazníků a udržování dobrých zákaznických vztahů, tak při budování nových obchodních příležitostí. 

Zároveň jsou oceněním pokračujícího úsilí naší společnosti a snahy podporovat stávající i nové zákazníky zákazníky při přijímání inovativních a účinných řešení pro rozvoj jejich digitálních schopností a efektivně a inovativně využívat řešení SAP k usnadnění jejich digitální transformace.