mib:picker

mib:picker

S naší aplikací váš sklad ožije.

Tablety a chytré telefony jsou běžnou součástí našich životů, v mnohých skladech přesto stále ještě vládnou textové terminály. Vyměnit zařízení za modernější samozřejmě není jednoduché. Jedinečná příležitost je k tomu při reorganizaci WMS, systému řízení skladu.

Internetový prodejce oblečení ZOOT takové příležitosti s naší pomocí využil. V rámci změny řízení stále se rozrůstajícího skladu jsme pro něj vytvořili aplikaci, díky které mohl staré textové terminály vyměnit za nová, dotyková mobilní zařízení.

Práce s novými terminály je intuitivní, podobná ovládání dotykového mobilu. Pickeři, tedy obsluha skladu, a to včetně brigádníků, se jeho ovládání rychle naučí, což zefektivňuje fungování skladu a snižuje náklady na zaškolení.

Image title

Image title

Image title

Terminál nejen ukazuje umístění zboží, ale také vykresluje jeho fotografii, a je tak ve skladu s tzv. chaotickým systémem skladování příjemným pomocníkem při vyzvedávání správného kousku.

Mib:picker navíc otevírá prostor i pro další užitečné činnosti – pokud má hardware fotoaparát, může jej skladník využít třeba ke zdokumentování poškozeného zboží a rovnou vše uložit do systému.

Aplikace mib:picker běží na moderních dotykových handheldech s operačním systémem Android.

Že váš sklad díky ní ožije, uvidíte taky v našem videu.