Mib:Private Managed Cloud

Mib:Private Managed Cloud

Uvolněte si ruce na podnikání. O vaše systémy se postaráme.

MIBCON a. s. jako první partner SAP na českém trhu přichází s nabídkou integrované služby, která vám zpřístupní vybrané procesy a na systémech zároveň zajistí veškeré s nimi související činnosti. SAP produkty a jejich vlastnosti namixujeme podle vašich potřeb.

V jednom balíčku dostanete nastavený systém včetně helpdesku první úrovně, potřebné licence a údržbu, škálovatelný infrastrukturní výkon, servisní a bázovou podporu. Budete vlastníky dat a o zbytek se vám postaráme.

Balíček, jako celek, budete hradit prostřednictvím pravidelných měsíčních poplatků. Tento model má pro vás důležitou ekonomickou výhodu – náklady na systémy jsou měsíční, režijní (OPEX), a to vám umožní jejich jasnou predikci a poskytne značnou flexibilitu. Snadno si spočítáte, že provoz IT infrastruktury vám v konečném důsledku vyjde levněji.


Jak to funguje

Základní balíček, který aktuálně nabízíme, zahrnuje primární procesy potřebné pro chod organizace běžící na systému SAP S/4HANA. Zároveň můžete využít i další komponenty a nadstavby dodávané jak SAP, tak i samotným MIBCONem, jako například komplexní řešení pro správu dodavatelsko-odběratelských smluv – mib:CLM.

Klíčové procesy jsou připravené, další upravíme dle vašich specifických potřeb. Nastavíme organizační strukturu, controlling, následnou migraci dat. V maximální možné míře využíváme standardní funkcionality. Pro organizace, kterým z různých důvodů nevyhovují, máme připravenu možnost implementace vlastního kódu.


Pro koho je řešení vhodné

Mib:Private Managed Cloud dobře využijí jak společnosti, které už SAP mají, tak ty, které jej chtějí na omezenou dobu vyzkoušet. Ekonomický model služby otvírá dveře SAP také menším společnostem.

Stávající zákazníci SAP se mohou těšit na následující:

  • Naši službu lze využít jako dočasný produktivní systém nebo pro vývojové a testovací účely. To je vhodné například pro roll-out řešení při expanzi na jiné trhy.
  • Můžeme převzít již provozovaný systém SAP, kde není delší dobu placena údržba software.
  • Prostřednictvím naší služby můžete vlastní stávající systémy doplnit o specifickou oblast procesů nebo separátně licencované komponenty SAP. Například o MIBCON produkt (mib:CLM, mib:WMS…) nebo nadstavby SAP (SAP Extended Warehouse Management – EWM, SAP Customer Activity Repository – CAR apod.)

Možností je mnoho a my je s vámi rádi probereme. A rádi sestavíme balíček vhodný právě pro vás.