mib:project

Mějte své projekty pod kontrolou.

Dali jsme si záležet, aby řízení projektů bylo s aplikací mib:project snadné a intuitivní. A dostupné odkudkoliv.

Rychlá doba určuje i tempo vašeho byznysu. Mění a rozvíjí se vaše společnost? Otevíráte nové pobočky, uvádíte na trh nové produkty, realizujete marketingové kampaně? S těmito i s jinými projekty vám pomůže systém pro správu a řízení projektů mib:project.

Při jeho vývoji jsme vyšli z mnoha let zkušeností s tvorbou obdobných systémů pro řadu zákazníků. Architektura mib:project je zároveň připravena tak, aby jej bylo možné přizpůsobit přímo na míru vašich přání a potřeb.I složité projekty spravujte jednoduše


S mib:project můžete své projekty spravovat odkudkoliv a kdykoliv. Nejste odkázáni pouze na svůj pracovní počítač. Systém funguje on-line a optimalizovali jsme jej také pro tablety nebo chytré telefony.

V přívětivém uživatelském rozhraní má každý projekt svou stránku. V rámci ní si můžete přehledně zobrazit úkoly a případně je strukturovat na podúkoly dle WBS (Work Breakdown Structure). Na základě termínů úkolů vám aplikace sama vypočítá čas ukončení projektu a zobrazí kritickou cestu.

Práci vám usnadní i jednoduché přetahování prvků v rámci stránky, tedy funkce drag&dropVlastnosti jednotlivých položek upravíte jednoduše – nemusíte otevírat detail záznamu, všechny změny můžete editovat inline přímo ze seznamu.

Jednotlivým členům projektu snadno nastavíte oprávnění přesně odpovídající jejich rolím.Nové i opakující se projekty přehledně


Projekty můžete zakládat už ve stádiu záměru a předem si tak ujasnit jejich manažerskou, kapacitní i finanční náročnost. V průběhu projektu můžete vše kontrolovat a koordinovat, ve vztahu k dalším projektům. 

Díky hierarchické struktuře řízení projektů, odpovídající organizační struktuře vaší společnosti, se budete moci snadno orientovat v již běžících projektech napříč firmou.

A pokud se vaše projekty opakují, můžete si usnadnit práci a využít přednastavených šablon z dřívějška a postupy případně zdokonalovat.Využijte ještě lépe potenciál vaší SAP platformy


Poznejte další možnosti vašeho systému SAP. Mib:project můžete propojit s reportingem v rámci SAP Business Warehouse, se systémy řízení lidských zdrojů, nebo modulem řízení projektů.

Propojte svůj mib:project i s dalšími systémy. Třeba s poštou a kalendářem v rámci Exchange nebo s protokolem pro ukládání a přístup k datům na adresářovém serveru LDAP.Buďte jeden tým: komunikujte a sdílejte


Využijte mib:project jako projektovou sociální síť. Připojte se k ní třeba i z mobilu nebo tabletu, buďte v kontaktu s kolegy nebo podřízenými, ať jste kdekoliv. Veškerou komunikaci pak najdete evidovanou v rámci příslušného úkolu.

Sdílejte dokumenty, rozdělte kolegům práva k nakládání s nimi v souladu s rolemi členů týmů v rámci jednotlivých projektů.Mějte finance pod kontrolou


Míváte problém udržet rozpočet pod kontrolou? Takové situaci vám pomůže předejít reporting rozpočtu, tedy podrobné a průběžné zobrazení jeho čerpání a dodržování (CAPEX, OPEX).

Prostřednictvím mib:project můžete také sledovat, jak jsou na tom s kapacitami vaši lidé. A vyhodnocovat pracnost jim přidělených úkolů – očekávanou oproti té skutečné.

Aby vás během projektu nic nepřekvapilo, pomůže vám systém udělat podrobnou a souhrnnou analýzu zdrojů a nákladů úkolů, ať už jednotlivých, nebo všech napříč projektem či projekty.Technické parametry mib:project


Aplikace využívá nejmodernější webové technologie, které zabezpečují pohodlnou a efektivní práci odkudkoliv.

Mib:project má profesionálně navržené UI, responzivní design a samozřejmostí je možnost přizpůsobení aplikace korporátním barvám.