mib:project nově nabízíme také v cloudu

mib:project nově nabízíme také v cloudu

Systém na řízení projektů naleznete na globálním SAP Store.

Je to už skoro 5 let, co jsem se s Tondou Cihlářem, ředitelem poradenství v Mibconu, poprvé potkal nad tématem vytvoření vlastního produktu - systému na řízení projektového portfolia a kapacit. Nečekal nás snadný úkol - podobných řešení bylo na trhu několik a abychom zaujali, museli jsme přinést něco nového a originálního. Zároveň jsme ale potřebovali software, který by pomohl řídit velký rozsah našich dodávek - máme přes 100 zákazníků a ročně k nim dodáme víc než 20 000 MD. Po mnoha desítkách hodin analýz, sbírání požadavků, návrhu procesů a malování diagramů po tabulích jsme přišli s jednoduchou, snadno customizovatelnou webovou aplikací mib:project, která se umí přátelit i se světem SAP.

Od té doby utekla spousta času. Výsledný produkt s integracemi na SAP systémy (moduly PS, PM, HR...) jsme nasadili u pěti zákazníků a dál pokračovali v rozvoji. Teď se nám povedl další velký krok - dostali jsme celé řešení do cloudu - konkrétně do SAP SCP. Implementace u zákazníka je tak zase o chlup jednodušší a rychlejší.

Novou verzi mib:project nyní prodáváme celosvětově, prostřednictvím globálního digitálního obchodu SAP. Vyslyšeli jsme přání zákazníků a náš mib:project, osvědčený nástroj na řízení projektů, zdrojů a kapacit, nyní nabízíme nejen on-premise, ale nově i v cloudu.

Cloudová verze zachovává veškeré oblíbené funkcionality původní varianty, přidává spoustu nových funkcí a vylepšení a k tomu nabízí komfort softwaru, který nemusíte opečovávat na vlastních systémech. Stačí vám využít platformu SAP Business Technology Platform

Cloudový mib:project je nyní možné zakoupit odkudkoliv na světě, a to prostřednictvím SAP Store, což je globální, plně digitalizovaný obchod, v němž najdete aplikace publikované pouze partnery, kteří splňují kritéria daná SAPem. Každý z nabízených produktů navíc prochází certifikacemi, kontrolou, zda naplňuje potřebné SAP standardy. 

Aplikaci mib:project ve verzi on-premise již využívá řada tuzemských firem (Letiště Praha, a.s., České Radiokomunikace a.s., SOLVENT ČR s.r.o.) Bude pro vás důležitým nástrojem, pokud například otevíráte nové pobočky, uvádíte na trh nové produkty, realizujete marketingové kampaně, nebo když se vaše podnikání jakkoliv rozvíjí a potřebujete řídit kapacity. Dali jsme si záležet, aby řízení projektů bylo s aplikací mib:project snadné a intuitivní. Systém funguje on-line a je samozřejmě optimalizovaný také pro tablety nebo chytré telefony. 

Mohlo by vás zajímat