mib:školení – vzdělávejte se s námi

mib:školení – vzdělávejte se s námi

Nabízíme příležitosti rozvoje a sdílení našeho know how, a to formou pravidelných a otevřených kurzů týkajících se technologických a produktových novinek, nebo vzdělávacích kurzů připravovaných na míru zákazníka.

MIBCON je nejen realizátor mnoha projektů, ale také držitel konzultantských certifikátů a praktických zkušeností s využitím nástrojů z portfolia společnosti SAP i mimo něj. Nabízíme příležitosti rozvoje a přenosu know-how našim zákazníkům i mimo standardní projekty, a to formou školicích aktivit na vybraná témata, v rámci dvou možných přístupů:

 

1.    Technologické a produktové novinky – pravidelné otevřené kurzy

Tyto vzdělávací aktivity jsou určeny všem zájemcům o novinky v oblasti produktů SAP i mimo SAP, kurzy jsou vypisované pravidelně jako otevřené s předem definovanou strukturou a obsahem. Školení zajišťují naši zkušení konzultanti a dozvíte se o nich vždy s předstihem na našich webových stránkách nebo v zasílaných pozvánkách.


2.    Vzdělávací kurzy připravované na míru požadavků zákazníka

Kurzy jsou určeny pro konkrétní zákazníky a reagují na jejich aktuální potřeby vzdělávání interních týmů, primárně v oblasti SAP systémů. Může se jednat o vyškolení nových pracovníků, rozdílová školení verzí produktů, případně zcela specificky definovaná školení z pohledu znalosti, rozsahu i počtu účastníků. Pro více informací nebo diskusi vašich potřeb nás kontaktujte:


Lubomír Kníže

Account Manager

lubomir.knize@mibcon.cz