Na SAP Foru pobavil náš magický IoT bar

Na SAP Foru pobavil náš magický IoT bar

Nové technologie pomáhají zlepšovat zákaznickou zkušenost. A také náladu.

Děkujeme všem návštěvníkům našeho stánku na SAP Foru za super atmosféru. Letošní SAP Forum Professional Day jsme si vyloženě užili. Spojili jsme SAPí technologie SAP Cloud Platform a SAP Fiori s marketingovou superhračkou pro retail, kterou vytvořila naše dceřinka Designeo Creative.

Image title

Funguje to, k našemu stánku v podobě rumového IoT Magic Baru přišly stovky lidí a všichni měli dobrou náladu :-) Mohli jste přitom diskutovat i o dalších užitečných pomocnících v retailu, které implementujeme u našich zákazníků, jako je Hybris Marketing nebo Hybris Commerce. 

Letošní SAP Forum Professional Day neslo podnázev „Tomorrow is Already Here“. Přesně tak. V sekci Innovation jsme proto ukázali naše malé robotické autíčko. V tomto bloku vystoupil šéf strategie a Business Developmentu MIBCONu Honza Holík spolu s naším spolupracovníkem Zdeňkem Havelkou. Prezentace nesla název SAP Leonardo aneb žijeme v době IoT a čtvrté průmyslové revoluce.

V sekci Core Processes prezentoval náš Solution Architect Martin Prokop na téma Motivace rozšíření SAP S/4HANA o Extended Warehouse Management. Dozvěděli jste se, jaká je základní strategie SAP v oblasti řízených skladů v rámci S/4HANA a jaké jsou přínosy embedded EWM v S/4HANA, a to v porovnání s procesy realizovanými pomocí původní funkcionality WM, převzaté z ECC 6.0.

Letošní ročník SAP Fora byl výjimečný tím, že je to již čtvrtstoletí, co společnost SAP působí na českém trhu. Gratulujeme :-) 

A ještě jednou děkujeme všem, kteří to s námi na IoT Magic Baru "oslavili" a hlavně - vytvořili příjemnou atmosféru.