Seznamte se s novinkami ze SAP HANA Family

Seznamte se s novinkami ze SAP HANA Family

Jaká byla konference New Generation of SAP 2017.

Image title

Konference New Generation of SAP 2017 přinesla novinky z oblasti produktů SAP HANA Family pro rok 2017 a my jsme byli jedním z hlavních partnerů. Uskutečnila se 30. března 2017 v nových, moderních prostorách SAP Services Customer Center v pražských Nových Butovicích a sešlo se na ní 200 účastníkůImage title

Spolu s odborníky ze společnosti SAP jsme se s nimi podělili o zkušenosti týkající se nové generace informačního systému SAP S/4HANA a migrací českých zákazníků na platformu HANA.

Předseda představenstva MIBCONu Honza Holík vystoupil v sekci "ŘEŠENÍ SAP S/4HANA" s tématem "Svět reportingu podle SAP S/4HANA" a náš Mr Fiori Radek Loprais v sekci "SAP S/4HANA PRO BUSINESS" s příspěvkem "Fiori jako tvář SAP S/4HANA".


Image title

 Honza Holík

předseda představenstva MIBCON a.s.

Řídí strategii a development skupiny MIBCON. Kromě toho se specializuje na koncepční řešení v oblasti datových skladů, reportingu, analýz a plánování, tedy v Business Intelligence. BI je jeho srdeční záležitost. Rád zkoumá různá zákoutí této oblasti, sleduje její vývoj a baví jej uvádět novinky do praxe.


 


Image title

 Radek Loprais

Fiori architekt MIBCON a.s.

Hlavní architekt MIBCONu při vytváření koncepce řešení a metodiky implementace SAP Fiori aplikací. Dnešní „Mr Fiori“ MIBCONu přitom čerpá ze svých dlouhodobých zkušeností, které nabyl jako konzultant v oblasti SAP ERP procesů a jako vývojář aplikací na platformě SAP.Pokud vás téma zajímá, budou vás zajímat i tyto materiály:

PL_SAP Fiori od MIBCONU.pdf

mibhanacloud-a4-web.pdf


Stránky konference naleznete zde.