Pomůžeme vám s digitální transformací

Pomůžeme vám s digitální transformací

Objevte flexibilní program RISE with SAP pro bezpečnou transformaci kritických podnikových systémů a podporu procesních inovací.

Transformace podniku s řešením od SAP

Podniky dnes víc než kdy dříve narážejí na nedostatečnou flexibilitu a pohotovost systémů, které používají. Paralýza trhů zaviněná covidem, narušené dodavatelské řetězce a přerozdané karty v souvislosti s válkou na Ukrajině vytvářely a vytvářejí tlak, na který společnosti musejí reagovat – a pro mnohé je to při stávajících systémech obtížné.

Potřebují, v reakci na turbulentní změny v ekonomice a s nimi související nové požadavky a chování zákazníků, co nejrychleji provést 3 klíčové kroky:

 • nastavit nové obchodní modely, 
 • zajistit co nejvyšší efektivitu při financování inovací a 
 • bezpečně transformovat podnikové systémy. 

Odpovědí na tyto naléhavé potřeby je inovativní řešení společnosti SAP, která je silným globálním partnerem pro podnikovou transformaci. Nese název RISE with SAP.

Mibcon jako certifikovaný partner SAP toto řešení přináší jak podnikům v Česku, tak zájemcům ze zahraničí.

Nachází se vaše společnost v podobné situaci? Hledáte možnosti, jak přejít od řešení, která vás brzdí, k vyspělému a vysoce funkčnímu ekosystému?

Pojďme se podívat, co RISE with SAP vlastně nabízí...


Image title

 

Co je RISE with SAP

RISE with SAP je speciální nabídka společnosti SAP. Přináší službu, která vaší společnosti umožňuje projít podnikovou transformací, optimalizací řízení zdrojů a novým nastavením procesů tak, aby odpovídaly aktuálním potřebám a požadavkům trhu.

Nabízí vám možnost odhodit staré procesní a technologické okovy a uvolnit si ruce pro přežití a růst i v náročných dobách.

RISE with SAP stojí na nejnovějších technologiích a trendech – přesunu IS do cloudu a využití vývojové a analytické platformy. Rovněž v cloudu.


RISE with SAP jako TaaS

RISE with SAP coby Transformation as a Service řešení (TaaS) nabízí SME společnostem i velkým hráčům způsob, jak přejít ze zastaralých, neflexibilních a nedostatečných technologií do vyspělého ekosystému SAP. Jak?

Formou předplacené služby zahrnující technickou podporu, pravidelné aktualizace cloudového prostředí a přístup k nejvyspělejším podnikovým řešením.


SAP S/4HANA Cloud základem RISE with SAP

V centru nabídky RISE with SAP je vlajková loď SAPu ­– ERP edice SAP S/4HANA Cloud. RISE with SAP vám tudíž umožní zřídit provoz cloudové infrastruktury vaší společnosti v datovém centru SAP nebo s vybraným hyperscalerem.

Schopnost inovovat podnikání dnes přímo závisí na rychlosti a agilitě cloudu. Podle předních analytiků umožní právě přechod do cloudu v příštím desetiletí strmý, exponenciální nárůst business value firem, které k tomuto kroku přistoupí.

Image title

 

Komu je určen RISE with SAP

Jak vyplývá z výše uvedeného, SAP vychází pobídkou RISE with SAP vstříc jak podnikům, které narážejí na limity stávajících non-SAP IS, tak těm, které chtějí využít výhod přesunu dosavadní podnikové infrastruktury od SAP do prostředí cloudu a uvolnit si ruce pro inovace.

Co přesně nabízí?


Co nabízí RISE with SAP

RISE with SAP poskytuje podnikům moderní, inteligentní informační systém, který umožňuje efektivně inovovat a zároveň nabízí silné a výkonné nástroje a funkcionality potřebné k dosažení nových strategických priorit.

Řeč je o ERP systému SAP S/4HANA Cloud.

Nejen ERP v cloudu

Součástí nabídky ale není jen cloudové ERP. Vedle zajištění cloudové infrastruktury a související technické podpory RISE with SAP nabízí kromě cloudového S/4HANA také:

 • Rozšiřitelnost řešení podle odvětví
 • Vývojovou a analytickou platformu (SAP BTP, SAP Analytics Cloud)
 • Inteligentní pohled na obchodní procesy
 • Služby vycházející z nových zkušeností společnosti SAP a jejích partnerů

Image title

Jaké jsou výhody RISE with SAP

Transformační projekty jsou obvykle spojeny s velkými výzvami a s nimi souvisejícími riziky. K těm největším výzvám patří: 

 1. Digitalizace neoptimalizovaných procesů
 2. Technické problémy ve fázi běhu projektu
 3. Integrace procesů napříč heterogenními IT aplikacemi
 4. Nedostatek odborných znalostí a know-how

Nabídka RISE with SAP pomáhá tato rizika snižovat tím, že společnostem poskytuje silnou a kontinuální podporu po celou dobu trvání transformačního procesu. Cloudové řešení navíc umožňuje nejen efektivně řídit a eliminovat daná rizika, ale i urychlit zavádění nejnovějších inovací od společnosti SAP.

Benefity RISE with SAP

K výhodám, které RISE with SAP podnikům přináší, patří: 

 • vysoká efektivita a bezpečnost podnikové transformace
 • řízenost a kontinuálnost transformačního procesu
 • zjednodušení procesů a celkové kompexity řízení

Vysoká míra transformační připravenosti celého programu je jedním z důvodů, proč má RISE with SAP u zájemců o představení této koncepce transformace úspěch. Podniky mohou ve fázi „námluv“ a identifikace optimálního rozsahu technologického parku využít řadu nástrojů, které jim pomáhají porozumět transformačnímu procesu a mít celý přechod k novým technologiím i procesům plně pod kontrolou. 

Ať už jde o společnosti, které na SAP S/4HANA chtějí přejít ze starších SAP ERP, nebo o podniky, které zvažují náhradu stávajícího a nevyhovujícího non-SAP řešení.

O jaké nástroje jde? Rádi vás s nimi seznámíme osobně. Ozvěte se nám a nechte si představit celou metodiku transformační cesty.

Další podrobnosti najdete na: https://rise.mibcon.cz