POSIGNEO: Pokladní systém pro váš SAP

POSIGNEO: Pokladní systém pro váš SAP

Objevte POS respektující procesy systémů SAP (SAP ERP, S/4HANA).

POSIGNEO je počítačové řešení pokladního systému (POS), díky kterému můžete odbavit koncové zákazníky přes jednotlivé prodejní kanály v rámci maloobchodní sítě prodejen. Obsahuje všechny běžné funkcionality, jež lze od pokladního systému očekávat.

Navíc provádí personál obchodním procesem, a tím pomáhá naplňovat obchodní cíle společnosti prostřednictvím tzv. „Guided Selling“.

Řešení tvoří moduly POSIGNEO Customer Checkout a POSIGNEO Customer Management.

Systém dodáváme buď ve formě služby SaaS Cloud Solution nebo on-prem řešení Private Edition.


POSIGNEO Customer Checkout


Prodej a platby

POSIGNEO obsahuje všechny potřebné služby pro hladký chod na vašich prodejnách a prodejních místech. Běžné typy zadání kódu artiklu, zákazníka, účtenky. Slevy a promoce pomocí integrovaného promočního engine nebo s využitím SAP Bonus Buy a SAP Promocí.

Uložiště účtenek

Databáze pro dlouhodobé skladování účtenek. API pro bezpečný přístup ze zákaznických portálů. Rozhraní pro tvorbu reportů a integrací na datové sklady.

Procesy SAP

S/4HANA nebo SAP ERP slouží jako centrální systém pro správu dat. Využíváme základní funkce i funkce specifické pro retailové řešení, a tím mimo jiné zajišťujeme konsolidaci a jednotnost dat. Příkladem může být stav skladových zásob, řízení reklamací a in-place maloobchodní portál.

Integrace

Desítky let se zabýváme implementací SAP ERP včetně odvětvového řešení SAP Retail. Díky tomu je POSIGNEO navrženo k co nejjednodušší integraci s maximálním využitím objektů SAP. Připravená API pro další IT systémy.

Uživatelské prostředí

Návodné uživatelské rozhraní pro personál na prodejnách. Jednoduchá obsluha s modem pro školení nových zaměstnanců. Jazykové mutace.

Monitoring

Sledování stavu pokladen a připojených zařízení. Monitoring komunikace a aktuálních verzí ceníků a kmenových dat. Fiskální fronty EET/EKASA. Notifikace provozních podmínek.

Cloud ready

Využíváme nejnovější vývojové technologie umožňující provoz v libovolném cloud prostředí. K dispozici je Private edition pro distribuci na HW prostředky zákazníka nebo na hybridní architekturu.POSIGNEO Customer Management


Správa zákazníků

Evidence zákaznických karet a načítání bodových nebo jiných bonusových kont. Využití v rámci promocí a slev. API na zákaznické portály.

Security a GDPR

Klademe důraz nejen na bezpečnost vašich dat, ale i na prevenci a eliminaci rizik, jako je například podvodné chování. Ověření uživatelů, kontroly více očí. Splňujeme požadavky GDPR.