Představili jsme se na SAP BTP Customer Success Days

Představili jsme se na SAP BTP Customer Success Days

Jako jediný partner SAP z Česka jsme byli součástí konference o možnostech a přínosech SAP Business Technology Platform.

Ve dnech 27. a 28. dubna pořádala společnost SAP mezinárodní event s názvem SAP Customer Success Days věnovaný technologické platformě SAP Business Technology Platform.

Mibcon jako jeden z pěti MEE partnerů pro SAP BTP 

Mibcon byl jedním z pěti partnerů SAP z regionu Middle and Eastern Europe, kteří směli v předsálí konference prezentovat portfolio svých služeb. Naši výjimečnou pozici v oblasti kompetencí pro platformu SAP Business Technology Platform potvrzuje skutečnost, že z českých partnerů SAP jsme byli jediní, kdo tuto možnost dostal.

Program konference přinesl příklady úspěšného využití SAP BTP v podnikové praxi, například ve společnostech Deutche Telekom, Škoda Auto, Henkel a dalších.

Připomněli jsme portfolio našich služeb

Mibcon má za sebou přes 80 projektů spojených s využitím SAP BTP. V rámci naší prezentace jsme návštěvníkům ukázali všechny hlavní oblasti, v nichž jim umíme pomoci:

  • Vývoj podnikových aplikací a rozšíření pro SAP i non-SAP systémy
  • Strategie pro Business Intelligence
  • Efektivní správa dat a jejich modelování
  • Řešení pro chytré plánování a reporting
  • Integrační strategie a API management
  • Strategie pro přechod na novou portálovou platformu

Představili jsme i nabídku našich podnikových aplikací dostupných v SAP Store.

Customer Success Days ukázaly, že SAP Business Technology Platform je klíčovou cloudovou platformou pro podnikové inovace a že její význam nadále poroste. Tím spíš, že SAP (a nejen SAP) vidí budoucnost řešení pro řízení podnikových zdrojů a jejich extenzí v cloudu.


Image title