Prezentovali jsme na akci SAP Networking Event for BTP

Prezentovali jsme na akci SAP Networking Event for BTP

Na eventu věnovanému datové analytice a vývoji pro BTP jsme vystoupili se dvěma inspirativními prezentacemi.

Jednou z podzimních akcí společnosti SAP ČR, na které MIBCON nemohl chybět, byl SAP Networking Event for BTP v prostorách karlínské Spojky.

Konal se ve čtvrtek 19. října a byl pojat jako technologický ring, v němž na účastníky čekalo v modrém rohu téma Data a analytika a v modrém téma Vývoj pro BTP. Záměrem akce bylo přiblížit zástupcům společností možnosti využití cloudové platformy SAP Business Technology Platform.

Image title

Naše prezentace

MIBCON jako partner konference měl na SAP Networking for BTP svůj stánek. Mezi přednášejícími na pódiu nás zastupovali naši specialisté Milan Faltus z divize Business Intelligence a Karel Moldřík, vedoucí divize Vývoj pro SAP.

Milan Faltus představil spolu s Janem Hrabinou ze společnosti HP Tronic projekt přechodu z datového skladu SAP Business Warehouse na SAP Datasphere s využitím funkcionality SAP BW Bridge. 

Zároveň seznámil posluchače s výhodami cloudového datového skladu SAP Datasphere a s možnostmi přesunu dat z on-prem BW do cloudu. Spolu s Janem Hrabinou rozebrali důvody společnosti HP Tronic pro přechod na SAP Datasphere a podělili se o zkušenosti s využitím SAP BW Bridge a s dosavadním průběhem implementace.

Image title

Karel Moldřík přiblížil účastníkům strategii rozvoje portálových řešení SAP. Upozornil na blížící se konec podpory pro portálové řešení SAP Enterprise Portal a nastínil možné přechodové strategie.

V bližším detailu poté publiku představil řešení SAP Work Zone.

Image title