Prezentovali jsme na SAP Innovation Day for Cloud ERP

Prezentovali jsme na SAP Innovation Day for Cloud ERP

Spolu s naším zákazníkem EP Commodities jsme prezentovali zkušenosti z projektu implementace SAP S/4HANA Cloud, public edition.

Image title

Technologická konference SAP Innovation Day for Cloud ERP, která proběhla 30. ledna 2024 v moderních prostorách Spojky Events v pražském Karlíně, letos přivítala přes 200 zástupců společností působících na českém trhu.

Naše společnost byla hlavním partnerem konference a nechyběli jsme ani mezi prezentujícími. 

Příběh implementace SAP S/4HANA Cloud public edition ve společnosti EP Commodities

S účastníky konference jsme se podělili o zkušenosti z implementačního projektu ve společnosti EP Commodities, v jehož středu byl nový ERP systém SAP S/4HANA Cloud ve verzi public edition. Náš vedoucí projektu Ján Mráz a finanční ředitelka EP Commodities paní Věra Hrabětová představili publiku očekávání a výzvy na straně zákazníka, metodiku SAP Activate a způsob využití platformy SAP Business Technology Platform pro vývoj a integrace doplňkových řešení. Společně zhodnotili průběh projektu i první týdny zkušeností s již běžícím systémem.

Příspěvek Mibconu tak skvěle zapadl do profilu konference, kterou pořadatelská společnost SAP věnovala představení nejnovějších technologií, produktů a služeb pro podporu podnikání včetně cloudových systémů, možností automatizace procesů a využití umělé inteligence.