Prezentovali jsme na SAP Networking Event for Utility

Prezentovali jsme na SAP Networking Event for Utility

Jak mohou utilitní společnosti a jejich zákaznické portály poskytovat zákazníkům skvělý uživatelský zážitek? I díky Mibconu? I o tom byla řeč na této konferenci.

Setkání se zástupci energetických společností s názvem SAP Networking Event for Utility si kladlo za cíl otevřít diskusi o tom, jak může odvětví utilit čelit výzvě energetické bezpečnosti, tvořit vítězné strategie dekarbonizace, stabilizovat dodavatelské řetězce a podávat pomocnou ruku v případě krizí životních nákladů – a přitom si zachovat konkurenceschopnost.

Konference se věnovala aktuálním změnám a výzvám v tomto odvětví a možnostem inovací k podpoře prosperity utilitních společností v době energetické transformace.


Naše téma: Digitalizace a zprostředkování obslužných procesů online zákazníkovi 

MIBCON a.s. má v energetickém sektoru několik dlouholetých zákazníků (ČEZ, PRE, e-ON, Gasnet aj.) a mimo jiné stojí i za řadou významných CX projektů.

Prezentace našeho solution architekta Jana Hory přinesla účastníkům konference pohled na současné trendy v komunikaci s utilitním zákazníkem a na to, jak se měnící očekávání zákazníků promítá do podoby frontendových řešení pro zákaznické portály a online samoobsluhy.

Spolu s Filipem Myškou ze společnosti SAP ČR připomenul aktuální výzvy a trendy v CX a možnosti SAP řešení pro utilitní společnosti při poskytování personalizovaných utilitních služeb.

SAP Commerce Cloud

Poté představil naše zkušenosti s vývojem a implementací těchto řešení a přiblížil možnosti, které do oblasti CX přináší ekosystém SAP, zejména platforma SAP Commerce Cloud.

Nechyběl ani pohled celkovou architekturu kolem SAP Commerce Cloud včetně propojení s call centry, mobilními aplikacemi a samoobslužnými portály na straně jedné a SAP IS-U, SAP ERP, datovými sklady či SAP C4C na straně druhé.

Závěr našeho příspěvku do programu konference obstaraly dotazy z publika. 

Nestihli jste se nás na něco zeptat? Neváhejte nás kontaktovat – rádi s vámi probereme vaše dotazy i připomínky.


Podrobnosti o SAP Networking for Utility najdete na webu akce.


Image title