Prezentovali jsme o digitalizaci HR procesů

Prezentovali jsme o digitalizaci HR procesů

28. 5. 2024 jsme v rámci Akademie digitální důvěry přednášeli o využití elektronického podpisu a e-dokumentů v podnikové praxi.

Digitalizace personalistiky, životní cyklus digitalizovaných zaměstnaneckých i mezipodnikových smluv, využití elektronického podpisu a návratnost investice do digitalizace. To byla hlavní témata semináře Životní cyklus elektronických dokumentů v HR a dalších procesech, který jsme pořádali ve spolupráci se společností Sefira.

Mibcon jako partner akademie představil na ploše semináře řešení bezpapírové personalistiky v prostředí SAP ve spojení s archivací, validací a elektronickým podpisem.

Náš solution architekt Radomír Loprais seznámil dvě desítky manažerů českých i zahraničních společností s našimi digitalizačními projekty a s tím, jak využíváme nástroje společnosti Sefira jako např. Obelisk Signing Portal.

Účastníci se mj. dozvěděli:

  1. Jak vytvořit a podepsat důvěryhodný elektronický dokument
  2. Jak vypadá proces elektronického podpisu v HR dokumentech
  3. Jak elektronické dokumenty zpřístupnit zaměstnancům v rámci uživatelského portálu
  4. Co je to validace a dlouhodobá archivace elektronických dokumentů

Další event na téma digitalizace podnikových procesů, zejména v personalistice a financích, a o novinkách v SAP HCM (dnes už spíše HXM) připravujeme na listopad 2024. Zúčastníte se?