Prezentujeme na SAP Networking Event for Utility

Prezentujeme na SAP Networking Event for Utility

Účastníkům konference ukážeme, jak mohou utilitní společnosti poskytovat skvělý zákaznický zážitek. I díky Mibconu.

Setkání se zástupci energetických společností s názvem SAP Networking Event for Utility si klade za cíl otevřít diskusi o tom, jak může odvětví utilit čelit výzvě energetické bezpečnosti, tvořit vítězné strategie dekarbonizace, stabilizovat dodavatelské řetězce a podávat pomocnou ruku v případě krizí životních nákladů – a přitom si zachovat konkurenceschopnost.

Bude se věnovat aktuálním změnám a výzvám v tomto odvětví a možnostem inovací k podpoře prosperity utilitních společností v době energetické transformace.

Naše téma: Digitalizace a zprostředkování obslužných procesů online zákazníkovi 

MIBCON a.s. má v energetickém sektoru několik dlouholetých zákazníků (ČEZ, PRE, e-ON, Gasnet aj.) a mimo jiné stojí i za řadou významných CX projektů. Prezentace našeho solution architekta Jana Hory přinese účastníkům konference pohled na současné trendy v komunikaci s utilitním zákazníkem a na to, jak se měnící očekávání zákazníků promítá do podoby frontendových řešení pro zákaznické portály a online samoobsluhy.

Představí naše zkušenosti s vývojem a implementací těchto řešení a přiblíží možnosti, které do oblasti CX přináší ekosystém SAP, zejména platforma SAP Commerce Cloud.

Naši prezentaci najdete v odpoledním programu. Budeme rádi, když se s vámi na této akci setkáme.

Celou agendu setkání SAP Networking for Utility najdete na webu akce.


Image title