Průzkum mezi CFOs: Jak na skrytý potenciál a vyšší efektivitu řízení financí

Průzkum mezi CFOs: Jak na skrytý potenciál a vyšší efektivitu řízení financí

Stáhněte si studii Oxford Economics shrnující data na téma největších současných výzev a překážek v práci finančních ředitelů středně velkých společností.

Vedoucí finančních oddělení, potažmo finanční ředitelé, nemají v popisu práce pouze rozhodovat o podnikových financích. Mimo jiné se podílejí i na tvorbě strategií, které se týkají podnikových technologií a inovací, bezpečnosti, lidských zdrojů a udržitelnosti.

Image title

 

Určitě to znáte z vlastní praxe: Ta vás nutí neustále reagovat na nové regulativy, na změny v náladách na trzích, na potřebu inovovat a držet krok s technologickým vývojem a s konkurencí.

Studie agentury Oxford Economics přináší výsledky celosvětového průzkumu mezi 600 finančními manažery z různých průmyslových odvětví na téma Jak se adaptovat na měnící se roli financí v dynamice dnešního byznysu. Tedy: Jaké jsou z pohledu CFOs hlavní překážky při řízení financí v současnosti a co dělat pro to, abyste efektivně vytěžili skrytý potenciál při správě vašich finančních procesů a optimalizovali jejich řízení.

Přečtěte si závěry studie a porovnete je s vašimi vlastními postupy a podnikovou strategií. Ve studii najdete též inspiraci, jak podpořit efektivitu procesů a růst vaší společnosti s pomocí současných cloudových nástrojů a asistence umělé inteligence.

PDF s kompletní studií si můžete stáhnout zde.

Oxford Economics CFO Insights.pdf


Centralizace a automatizace financí: GROW with SAP

GROW with SAP je iniciativa společnosti SAP pro malé a střední podniky, jejímž cílem je podpořit je v modernizaci jejich řízení. Zahrnuje mj. moderní ERP systém SAP S/4HANA Cloud, public edition, který umožňuje digitalizaci, centralizaci a automatizaci finančních procesů. 

GROW with SAP umožňuje SME podnikům škálovat a růst využitím technologických řešení SAP, řídit procesy a postupy efektivněji, využívat prediktivní analytiku a analýzy z real-time dat a celkově zlepšit rozhodování a zvýšit celkovou produktivitu.

Naše společnost jako platinový partner SAP s vámi ráda probere detaily balíčku GROW with SAP a možnosti, jak vás dokáže posunout vpřed na cestě k efektivně a inteligentně řízeným finančním procesům.