Python developer pro HW projekty

Python developer pro HW projekty

Tento inzerát již neni aktivní. Pozice konzultanta Python developara již byla obsazena.Další naše volné pozice najdeš na https://www.cocuma.cz/company/mibcon/jobs/- - - - -Designeo Creative, webová větev našeho MIBCONího stromu, hledá novou kolegyni či kolegu.

Hledáme trochu kreativního kolegu, který nám pomůže se zajímavými projekty pro zahraniční klienty. Ideálně někoho, koho baví zkoumat nejrůznější hardware a nacházet optimální řešení.

Co bys měl znát?

  • zkušenosti s Python vývojem
  • znalost administrace Linux na pokročilé úrovni
  • JavaScript (výhodou znalost AngularJS, VueJS)
  • přehled v oblasti databází a znalost SQL (MySQL, PostgreSQL)
  • zájem o hardware (tiskárny, platební terminály, foťáky, RFID antény, sensory…)

Čím bys nás ještě mohl oslnit?

  • znalost platformy Docker
  • schopnost komunikace s klientem v angličtině

Čeho se nemusíš bát?

Nudy. Nebudeme tě nudit stejnými aplikacemi den za dnem a kopírovat pořád to samé dokola. Pracujeme na zajímavých projektech, kde je každý den výzvou a přináší možnost učit se stále něco nového.

Na čem a jak pracujeme?

Vyvíjíme weby a mobilní aplikace pro zajímavé klienty v Čechách i zahraničí. Na vývoji frontendu používáme aktuálně nejvíc Vue.js spolu s naším upraveným Bootstrapem. Buildování řešíme přes Gulp a web pack. Na poslední web jsme si vyzkoušeli super rychlý Nuxt.js a server-side rendering. Na backendu používáme PHP 7.1 a Symfony 3.3, REST API a na posledním projektu jsme zkoušeli GraphQL. Snažíme se psát testovatelný a dobře čitelný kód. Používáme GitHub Flow a pravidelné code review. Vývojové prostředí máme v Dockeru, takže rozjet appku trvá skoro stejně dlouho jako dát si kafe :-).

Tvůj den bude plný zážitkůImage title

Co nabízíme?

Jsme sehraný tým, kde nejsou složité struktury. Budeš pánem svého času. Pracujeme ve vzájemné kooperaci, přitom každý sám za sebe a dohromady se skvěle doplňujeme. Více o tom, jak fungujeme?


Image titleZaujala tě nabídka?

Napiš mi něco o sobě, nebo pošli CV. Popiš projekty, které máš za sebou, co bylo skutečnou náplní Tvé práce a co Tě na ní nejvíce bavilo, nebo naopak štvalo.

Tereza Michaličková

Co-owner & Pleasure Manager

tereza@designeo.cz
+420 776 712 827