SAP Analytics Cloud

SAP Analytics Cloud

Hledáte moderní cloudové řešení pro reporting, plánování nebo prediktivní analýzy? Poznejte efektivní nástroj SAP Analytics Cloud!


SAP Analytics Cloud v kostce

S čím vám SAP Analytics (SAC) pomůže?

Využití:

  • realizace propracovaného reportingu a dashboardingu nad SAP/non-SAP aplikacemi
  • plánování a predikce
  • reporting v reálném čase

Vlastnosti:

  • vysoký výkon databáze SAP HANA, cloudové řešení
  • propracovaný připravený obsah pro S/4HANA
  • real-time zpracování dat, ad-hoc analýzy a dotazy
  • možnost integrace různých dat z mnoha podporovaných datových zdrojů

Image titleZdroj: www.sap.com

SAC představuje jedno integrované řešení, kde lze moderně realizovat veškeré činnosti spojené s integrací, analýzou, plánováním a predikcí dat, a to v uživatelsky přívětivém a jednoduše přístupném uživatelském rozhraní postaveném na webovém přístupu a MS Excel přístupu a dále moderních cloud technologiích.

Současně řešení umožňuje online kolaboraci pracovníků a real-time zpracování dat takřka kdekoliv na světě. Při napojení na systémy s databází SAP HANA lze data v reportingu zobrazovat ve scénáři LIVE

V SAP Analytics Cloud můžete kombinovat data z různých zdrojů, vytvářet působivé vizualizace dat či ad hoc reporty a další. Díky bohaté konektivitě je možné připojovat širokou škálu datových zdrojů ať už přímým „live“ přístupem či replikací dat do SAC. Jednoduché a intuitivní prostředí umožňuje vytvářet dynamické vizuální stories postavené na klíčových oblastech vaší činnosti. Skrze interaktivní vizualizace je možné získávat podrobnější informace a další souvislosti.

Více podrobností najdete na našem webu o SAP Datasphere a SAC.

Zajímají vás zkušenosti z praxe? Podívejte se na referenci od našeho zákazníka: 

MIBCON_OnePager_Siko_SAC_CZ.pdf