SAP Industry Days 2021

SAP Industry Days 2021

Výroční konferenci SAP si můžete pustit i ze záznamu.

Přijměte naše pozvání na SAP Industry Days 2021, výroční konferenci SAP, která se uskutečnila v první polovině tentokrát uskuteční ve virtuálním prostoru. Můžete se na ni podívat i ze záznamu.

Již měsíce předem jsme pro vás společně se SAP připravali a předtáčeli obsah. MIBCON na konferenci vystoupil hned třikrát - dvakrát jako partner Retail Day a jednou v rámci Manufacturing DayRETAIL DAY – 10. září 2021


10:40 – 11:10 Omnichannel trendy v prostředí retailu


Jakub Chvátal, E-commerce & Digital Marketing Strategist, MIBCON


Image title

 

Akcelerace digitální transformace přinesla do retail prostředí mnoho nových Multichannel a Omnichannel hráčů.

Jak rozlišit tyto dva přístupy a na jaké nestárnoucí i nové trendy se zaměřit, pokud chcete vést úspěšný business a získat náskok před konkurencí?

Na tyto a další otázky Jakub odpovídal v krátké prezentaci.


14:30 – 14:50 Příběh CERVA GROUP: SAP Commerce jako cesta k lepšímu pochopení zákazníka


Petr Meidl, Ředitel marketingu CERVA GROUP a.s.

Ondřej Dědina, Generální ředitel MIBCON a.s.


Image title

Původně malá lokální společnost, která se za 30 let existence rozrostla v panevropského giganta. CERVA GROUP dodala pracovní oděvy a inovativní ochranné pracovní pomůcky již do 63 zemí světa.

Teď si bere na pomoc SAP Commerce, což pro společnost zdaleka není jen o vytvoření moderního e-shopu. Je to také digitální platforma pro komunikaci s obchodními partnery, zákazníky, cesta, jak uceleně sledovat produkty a dostupnost zboží. V neposlední řadě SAP Commerce CERVA otevírá cestu k lepšímu pochopení zákazníka, a tím firmě umožňuje lépe reagovat na jeho potřeby.MANUFACTURING DAY – 9. září


14:50 – 15:10 1WAY: Obchodní i výrobní procesy přehledně v jednom systému


Marek Kotrlý, viceprezident pro výrobu

Marek Černý, viceprezident pro IT

Radek Hudos, manažer komunikace

Juraj Vojtko, manažer projektu, MIBCON a.s.


Image title

Dormer Pramet je globální výrobce řezných nástrojů. Šumperský závod na výrobu vyměnitelných břitových destiček a nástrojů má dlouhou historii SAP implementací. První moduly začal zavádět, tenkrát ještě jako centrála firmy Pramet, již v roce 1996.

Instalace výrobního modulu započala v roce 2000, společnost má díky tomu bohaté zkušenosti s výhodami řízení výroby v rámci jednoho systému. Cíl je samozřejmě zvyšování produktivity a optimalizace výrobních procesů. Zlepšování výrobního modulu se stalo nikdy nekončícím procesem.

V souladu s aktuálními trendy Průmyslu 4.0 se nyní společnost Dormer Pramet zaměřuje na zvyšování míry automatizace a robotizace. Chce investovat do lidské práce tam, kde má nejvyšší přidanou hodnotu. Toto snažení podporují instalace standardizovaných SAP řešení, které pomáhají dál produktivitu zvyšovat.


Registrovat na konferenci a pustit si ji můžete zde