SAP S/4HANA Cloud Public Edition: Hlavní přínosy

SAP S/4HANA Cloud Public Edition: Hlavní přínosy

SAP S/4HANA Cloud Public Edition je ERP s řadou benefitů pro podnikové procesy i správu IT.

Hlavní přínosy SAP S/4HANA Cloud Public Edition

SAP S/4HANA Cloud Public Edition je ready-to-run řešení využívající globální oborové best practices pro standardizaci podnikových procesů. Jako cloudové ERP nabízí přístup do systému z jakéhokoliv zařízení odkudkoliv a mnoho dalších výhod.

Obchodní přínosy:

  1. Jednotná platforma: Poskytuje jednu jedinou pravdu o zdraví podniku a umožňuje větší transparentnost při rozhodování napříč různými oblastmi fungování podniku a zahrnuje všechny relevantní transakce.

  2. Zjednodušení obchodních procesů: Umožňuje zlepšení efektivity díky využití standardní sady ověřených postupů pro podnikové procesy.

  3. Real-time analýzy: Obsahuje zabudovanou analytiku, což umožňuje uživatelům získat skutečně real-time zprávy o všech oblastech jejich podnikání. Díky tomu mohou rychleji reagovat na změny a přijímat rozhodnutí na základě aktuálních informací. 

  4. Lepší uživatelská zkušenost: Přináší snížení složitosti práce se systémem díky intuitivnímu a uživatelsky přívětivému uživatelskému rozhraní.

  5. Pravidelné aktualizace: Nabízí rychlý přístup k novým funkcionalitám díky pravidelným aktualizacím.

IT přínosy:

  1. Rychlá implementace: Rychlá implementace ve srovnání s tradičními on-premise řešeními díky konfiguračním průvodcům, akcelerátorům a testovacím nástrojům.

  2. Přirozené integrace: Přístup k široké škále cloudových API dostupných pro okamžitou integraci.

  3. Vhodnost pro standard: Standardizované procesy snižují složitost operací a podporují přístup systému orientovaný na nejlepší postupy bez nutnosti drahých vnitropodnikových vývojů.

  4. Dynamická rozšiřitelnost: Schopnost využívat rozšíření a API otevírá nové kanály inovací a vytváří další hodnotu.

  5. Nižší celkové náklady na vlastnictví: Údržba a průběžná podpora je poskytována společností SAP, což snižuje vytížení interních týmů IT podpory.


Zajímají vás podrobnosti? Sledujte náš profil na síti Linkedin nebo nás jednoduše kontaktujte.


Další detaily:

https://rise.mibcon.cz/blog/sap-s4hana-cloud-public-edition