Školení Pokročilé reportingové metody SAP BO

Školení Pokročilé reportingové metody SAP BO

Upozornění: Toto školení reportingových metod již proběhlo. Máte-li zájem o nový termín, dejte nám vědět. Rádi ho pro vás připravíme.- - - - -Naučte se naplno využívat možností jednotlivých BI nástrojů platformy SAP BusinessObjects.

Na školení vám ukážeme pokročilé možnosti a funkce analytických a reportingových nástrojů platformy SAP BusinessObjects (konkrétně Analysis, edition for Microsoft Office, Design Studio, Live Office, Lumira a Web Intelligence). Naučíte se používat mnohé z velmi užitečných funkcí a osvojíte si techniky, které tyto nástroje nabízejí. 

Školení cílí především na analytiky a uživatele, kteří často vytváří reporty, ať už pro sebe nebo své kolegy či nadřízené. 


Obsah:

  1. SAP BusinessObjects Web Intelligence - porozumění kalkulačnímu kontextu, používání pokročilých funkcí (např. ForEach, ForAll, In, TimeDim), Version Management
  2. SAP BusinessObjects Design Studio - vytvoření plánovací aplikace na základě plánovacích funkcí BW Integrated Planning
  3. SAP Lumira - calculations best practices, časově závislé výpočty (Month-to-Date, Year-to-Date), data discovery a metody vizualizace dat
  4. SAP BusinessObjects Analysis, edition for Microsoft Office - používání Smart Copy, různé tipy & triky
  5. SAP BusinessObjects Live Office - integrace BusinessObjects s Microsoft Office (Excel, PowerPoint)


Školitel: Marek Švec, Mibcon a.s.


Termín: 24. května 2016, 9:00 - 16:00

Místo: Mibcon a.s., Pod kopcem 31/3, 148 00 Praha 4 – Hodkovičky

Cena: 7.500,- Kč / účastník (bez DPH)

V ceně školení je zahrnut oběd a občerstvení v průběhu přestávek.


Další informace:

Pro účast na školení je nezbytná minimálně uživatelská znalost MS Office. Práci s danými reportingovými nástroji vám usnadní také znalost nebo zkušenost s SAP BEx a SAP BusinessObjects, příp. jiných reportingových nástrojů.

Školení bude probíhat na těchto verzích: Analysis, edition for Microsoft Office 2.2, Design Studio 1.6, Live Office 4.2, Lumira 1.30 a Web Intelligence 4.1. SP7. Pokud uvedené nástroje (nebo některé z nich) používáte, přineste si vlastní notebook s sebou.

V případě, že notebook nebudete mít k dispozici, uveďte, prosím, do poznámky v registračním formuláři, že žádáte o jeho zapůjčení.

Závazné přihlášky prosím zasílejte nejpozději do 13. 5. 2016 prostřednictvím registračního formuláře, následně Vám bude vystavena faktura na úhradu účastnického poplatku.

Těšíme se na Vás.


Registrační formulář:


Fakturační údaje