Vstupem do SGEN it rozšiřujeme portfolio služeb

Vstupem do SGEN it rozšiřujeme portfolio služeb

MIBCON má podíl v SGEN it, společnosti zaměřené na SAP Solution Manager.

Naše společnost realizovala akvizici, díky které dále rozšiřujeme portfolio služeb. MIBCON a.s. jeod počátku ledna 50procentním spoluvlastníkem společnosti SGEN it, s.r.o., která je partnerem společnosti SAP se specializací na SAP Solution Manager a vývoj vlastních produktů spojených s tímto nástrojem.

„Jsme přesvědčeni, že v návaznosti na propojení MIBCON a SGEN it společně nabídneme více služeb pod jednou střechou. Věříme, že tato informace potěší především zákazníky, kteří se připravují na přechod na S/4HANA, a kterým tímto spojením budeme schopni nabídnout širší možnosti nejen při přípravě a plánování, ale i při vlastním přechodu,“ říká Ondřej Dědina, generální ředitel společnosti MIBCON.

SGEN it zároveň vyvíjí svá vlastní řešení, založená na dlouhodobé zkušenosti se SAP Solution Manager. Je to například produkt Smart User License Cockpit (SULC), což je komplexní nástroj pro monitoring a vyhodnocování aktivity uživatelů, ve vazbě na SAP licence. SULC umožňuje analýzu nákladů na licence a optimalizaci těchto nákladů, zároveň usnadňuje přípravu na SAP audit.

MIBCON a.s. v SGEN it reprezentuje Zdeněk Ira, jakožto její jednatel. Dalším jednatelem je Jiří Palát, který zároveň vlastní poloviční podíl v SGEN it.

Naše skupina se tímto rozšiřuje na celkem 6 společností. MIBCON, MIBCON SK, MIBCON NDC, Designeo Creative a SGEN it. Dále jsme menšinovým účastníkem ve start-upu 33A+ zaměřujícím se na Industry 4.0.