Vyznáme se v SAP licencích

Vyznáme se v SAP licencích

Znovu jsme potvrdili pozici významného a stabilního partnera v oblasti SAP licencí.

Image title

I v loňském roce jsme byli, v rámci tuzemské partnerské sítě SAP, jednička v oblasti SAP licencí. Ocenění za „nejúspěšnější prodej licencí v segmentu General Business za rok 2017“ předal na každoročním setkání s partnery 15. března Roman Knap, generální ředitel SAP ČR, do rukou Ondry Dědiny, generálního ředitele MIBCONu.

„Za oceněním zdaleka nevidím jenom prodejní čísla. Vnímám je jako důkaz, že jsme pro zákazníky v oblasti SAP licencí důvěryhodný a spolehlivý partner, a z toho mám samozřejmě radost,“ okomentoval převzetí diplomu Ondra Dědina.

Image title

 Za oblast licencí oceňuje SAP naši společnost opakovaně. Letos v lednu navíc MIBCON služby a know how v této oblasti posílil, když získal 50procentní podíl ve společnosti SGEN it, která má dlouhodobé zkušenosti se SAP Solution Manager a na základě nich vyvíjí svá vlastní řešení. Patří mezi ně také produkt Smart User License Cockpit (SULC), což je komplexní nástroj pro monitoring a vyhodnocování aktivity uživatelů, ve vazbě na SAP licence. SULC umožňuje analýzu nákladů na licence a optimalizaci těchto nákladů, zároveň usnadňuje přípravu na SAP audit.