Webinář: Jak efektivně mapovat podnikové procesy v roce 2024

Webinář: Jak efektivně mapovat podnikové procesy v roce 2024

Na 28. 2. 2024 jsme ve spolupráci se SAP ČR připravili webinář o mapování podnikových procesů. Vedl ho Jan Strakoš.

Nové nástroje pro efektivní mapování podnikových procesů

Řešíte problém, jak optimalizovat interní procesy? Chcete identifikovat problematické kroky ve vašem procesním flow, které by bylo možné digitalizovat? Jsme připraveni vám pomoci.

Specialista na optimalizaci funkcí podnikových systémů a zefektivňování procesů Jan Strakoš ve svém webináři představil řešení SAP Signavio a další nástroje pro rychlé mapování oblasti procesů.

Účastníky webináře seznámil s možnostmi jejich využití při optimalizaci a automatizaci procesů a při přechodu na nový systém řízení podnikových zdrojů.

SAP Signavio

SAP Signavio je komplexní nástroj pro správu podnikových procesů, který umožňuje organizacím optimalizovat a transformovat své obchodní operace. Poskytuje nástroje pro mapování, analýzu a zlepšování procesů, což pomáhá firmám zvyšovat efektivitu a snižovat náklady.

Signavio nabízí možnosti pro modelování procesů, analýzu procesních dat a simulaci změn v reálném čase, čímž podporuje rozhodování a inovace. 

Dále zahrnuje funkce pro správu rizik a compliance, což je zásadní pro dodržování předpisů a standardů. Je proto ideálním řešením pro firmy, které uvažují o digitální transformaci nebo se cestou digitální transformace již vydaly. 

Nestihli jste webinář a zajímá vás, jak můžete SAP Signavio nejlépe využít? Ozvěte se nám – rádi vám poskytneme všechny důležité informace!