Business 360

Business 360

Získejte přístup ke klíčovým podnikovým KPI reportům s real-time daty.

Business 360 je inovativní nástroj, který pomáhá vedoucím pracovníkům dělat rychlejší, lepší a informovanější rozhodnutí tím, že poskytuje okamžitý přístup ke klíčovým ukazatelům výkonnosti vaší společnosti (KPI).

S Business 360 můžete rychle a snadno reagovat na vyvíjející se problémy, přistupovat ke klíčovým obchodním reportům jediným kliknutím a těžit z monitorování KPI vaší společnosti v reálném čase.

Zkoumejte stav finančních a provozních KPI v reálném čase

Náš výkonný řídicí panel vám umožňuje prozkoumat vaše data v reálném čase a obsahuje řadu interaktivního obsahu, který vám umožní proniknout do podrobností. Můžete také přizpůsobit uživatelská přístupová práva pro různé oblasti obsahu a konsolidovat data z různých zdrojových systémů. 

Uživatelsky přívětivé řešení

Business 360 také nabízí uživatelsky přívětivý kokpit v cloudu s řídicím panelem s provozními a finančními zprávami. Pomocí plánovací tabule můžete snadno přidělovat servisní požadavky technikům pomocí funkce drag and drop a filtrů pro dovednosti a schopnosti.

Naše mobilní aplikace umožňuje technikům přístup k datům na cestách, a to i bez signálu, díky funkci offline.

Integrace s Google Maps

Integruje se také s Google Maps, aby pomohla technikům rychle se dostat na místo zakázky a umožňuje jim snadno zadávat výdaje, cestovní náklady, fotodokumentaci a další. 

Integrace se SAP Analytics Cloud

Business 360 se navíc integruje se SAP Analytics Cloud, což usnadňuje přístup ke všem vašim sestavám KPI. S daty v reálném čase na dosah ruky můžete využít svůj okamžitý přístup k přijímání informovaných rozhodnutí, která posouvají vaše podnikání kupředu.


Business 360 EN complete mini.pdf