Cloud: Vsaďte už dnes na platformu zítřka

Cloud: Vsaďte už dnes na platformu zítřka

Cloudová technologie jako součást našich řešení vám pomůže rychle reagovat na změny v byznysu.

Jsme s vámi už přes 20 let a dobře známe vaše podnikání. Pomáháme vám vytvářet strategii a architekturu informačních technologií, inovujeme vaše on-premise řešení. Často to jsou komplexní a složité projekty, které mění způsob práce a myšlení ve vaší firmě, někdy až od základu.

Vnímáme, jak rychle se vyvíjí podmínky ve vašem byznysu. Víme, jaké konkurenci čelíte a že na ni potřebujete reagovat rychle, anebo být dokonce o krok napřed. Známe způsob, jak na to.


Jako první mezi tuzemskými IT konzultanty se letos skupina MIBCON stala strategickým partnerem SAP pro oblast cloudu. Tato technologie v sobě změny a inovace zahrnuje již jako službu, kterou si sami, nebo s naší pomocí, nastavíte podle vlastních potřeb.


Image title


Skupina MIBCON již má v cloudu za sebou zajímavé výsledky, a to v následujících oblastech:

  • Přechod na podnikový systém nové generace SAP S/4HANA a SAP S/4HANA Cloud, kdy jako součást řešení navrhujeme SAP Cloud Platform. Zaměřujeme se na podporu „chytrých procesů“ a snížení režijních a provozních nákladů
  • Inovace stávajících procesů od výroby přes Průmyslu 4.0 až po logistické a finanční procesy za pomoci strojového učení, automatizace, hybridních integrací atp.
  • Navrhujeme architekturu prostředí s ohledem na přechod na SAP S/4HANA a SAP C/4HANA, což je komplexní systém zahrnující CRM a nástroje pro zlepšování Customer Experience. Využíváme přitom modelu Software as a Service (SaaS), ať už jsou tyto aplikace dodávány SAP, nebo jsou non-SAP.
  • Pomáháme zákazníkům s přijetím cloudových technologií do současného prostředí IT.

V oblasti cloudu vyvíjíme také vlastní řešení. Již nyní je můžete nalézt na SAP App Center, globálním digitálním obchodu, ve kterém jsou pouze aplikace splňující přísná kritéria a certifikace SAPu.

Rádi i vám pomůžeme najít konkrétní cestu, jak cloudovou technologii využít, abyste dokázali ušetřit náklady, čas a také energii.