Co umíme v SAPu

Co umíme v SAPu

Je SAP téma, které vás zajímá? Pro nás je SAP víc než to. Už 25 let pomáháme firmám a podnikům dávat řád jejich vnitřním procesům a zvyšovat jejich efektivitu. Používáme k tomu zejména špičkové technologie společnosti SAP, jedničky na trhu podnikových informačních systémů. Jsme totiž přesvědčeni, že jde o jedno z nejlepších řešení v celosvětovém měřítku.

Jsme jediným zástupcem za ČR a SR v prestižní mezinárodní organizaci United VARs, která sdružuje nejlépe hodnocené dodavatele SAP.

Když se řekne SAP, nejednomu uživateli vyvstanou před očima šedivé obrazovky a neintuitivní sekvence polí. Prostě obrázek IT mamuta, který člověka možná nesežere, ale ochočit jej, natož se s ním kamarádit, je skoro nemožné.

Tak to ale už dávno není. Tedy může to tak být, pokud se SAP do firmy zavede neodborně.

My si stojíme za tím, že zavádíme SAP tak, aby se s ním dalo dobře a efektivně pracovat. Tvrdíme, že pojmy „SAP 21. století“ a „uživatelská přívětivost“ se nevylučují. Naopak. Nejde jen o naše know-how a to, že známe SAP opravdu dobře. I samotný SAP se mění. Poslední roky přinesly zásadní pozitivní inovace. Přichází Cloud. Přišla HANA, objevilo se Fiori či Lumira. A tím to nekončí.  

Žádný jiný systém neumí tak komplexně a do takové míry detailu ošetřit potřeby tak různorodých zákazníků jako SAP. Jeho univerzálnost je jeho největší devizou. Možností je spousta, a proto se vždy snažíme pochopit, co vás, naše zákazníky, pálí. Co potřebujete a jaká je nejsprávnější cesta k vyřešení vašich potřeb. Zvažujeme kontext, okolnosti a návaznosti. Mluvíme s vámi. Někdy vám na rovinu řekneme, že nejkratší cesta nemusí být nejlepší.

Díky širokému záběru odborností v našem více než stočlenném mib:teamu umíme vyřešit i nejsložitější požadavky. Nicméně produktové portfolio SAPu je opravdu mimořádně široké,
a z tohoto důvodu se soustředíme na určité oblasti, kde jsme si vybudovali expertní znalost a renomé. Jejich přehled vám poskytujeme v této sekci.

V duchu našeho firemního motta working together k zákazníkům ze zásady přistupujeme jako k partnerům. Vaše spokojenost s realizovanými projekty je pro nás a snad nejen pro nás důkazem, že v rukách členů našeho týmu se klišé šedivého mamuta mění v realitu užitečného pomocníka jménem SAP. A to je smysl naší práce.

Image title

Image title

Image titleMohlo by vás zajímat