Další ocenění za kvalitu

Další ocenění za kvalitu

V soutěži SAP Quality Awards CEE pro rok 2016 získal projekt KS Kolbenschmidt CZ bronz.

Společnost SAP SE při příležitosti letošní konference SAP Forum vyhlásila oceněné projekty 8. ročníku SAP Quality Awards v regionu střední a východní Evropy. Mibcon, jakožto implementační partner projektu pro společnost KS Kolbenschmidt Czech Republic, převzal v zastoupení svého zákazníka bronz v kategorii Rychlých implementací.

„Úspěchu si vážíme o to víc, že byl náš projekt tentokrát jediný oceněný zástupce České republiky v této mezinárodní soutěži,“ uvedl CEO společnosti Mibcon Honza Holík.

Projekt přinesl společnosti KS Kolbenschmidt zlepšení procesů reportingu a plánování včetně větší flexibility a zefektivnění interní komunikace, a to s využitím nástrojů SAP BW a SAP BPC.

V mezinárodní soutěži SAP Quality Awards dostávají projekty Mibconu ocenění téměř pravidelně, největším úspěchem bylo vítězství v loňském ročníku, kdy na úrovni regionu Evropa, střední východ a Afrika (EMEA) získal v kategorii Fast Delivery projekt unifikované platformy pro kalkulaci cen produktů společnosti SABMiller zlato.

Ocenění v rámci předávacího ceremoniálu převzal Account Manager Mibconu Honza Filip.

Image title