Daňovka pro SAP? Už existuje!

Daňovka pro SAP? Už existuje!

Existuje daňovka pro SAP? Ano. Jmenuje se mib:daňovka a již dva roky ji úspěšně implementujeme.

Digitalizujte podávání a správu HR dokumentů s mib:daňovkou

Pokud jste společností využívající systém SAP a stále se potýkáte s vyplňováním daňových formulářů zaměstnanců ručně, máme pro vás dobrou zprávu. Společnost Mibcon a.s. představuje inovativní řešení nazvané mib:daňovka, které vám umožní digitalizovat proces vyplňování, podávání a archivace důležitých dokumentů, jako jsou Prohlášení poplatníka daně z příjmu fyzických osob, Žádost o roční zúčtování záloh a daňového zvýhodnění, Potvrzení o zdanitelných příjmech fyzických osob a Evidenční list důchodového pojištění.

Co je mib:daňovka a jak vám pomůže?

Mib:daňovka je podniková aplikace v rámci SAP Fiori, vyvinutá pro uživatele HR modulu systému SAP. Toto řešení umožňuje elektronickou správu dvou hlavních zaměstnaneckých daňových formulářů:

  • Prohlášení poplatníka daně z příjmu fyzických osob

  • Žádost o roční zúčtování záloh a daňového zvýhodnění

A od roku 2023 umí další dvě položky:

  • Potvrzení o zdanitelných příjmech

  • Evidenční list důchodového pojištění

Mib:daňovka vám umožňuje tuto agendu spravovat elektronicky, což přináší nespočet výhod. Už se nemusíte trápit s papírovými formuláři, jejich ručním vyplňováním a archivací. Jaké jsou hlavní výhody tohoto řešení?

1. Úspora času a další benefity

Mib:daňovka využívá kmenová data z osobních složek zaměstnanců v HR modulu SAP, což umožňuje automatické předvyplnění příslušných polí e-formulářů. To vám ušetří čas a sníží riziko chybného vyplnění.

Elektronické formuláře lze snadno a flexibilně editovat přímo v počítači nebo tabletu, a následně je komfortně sdílet a exportovat do formátu PDF. Důležité dokumenty můžete také elektronicky archivovat přímo v podnikovém systému.

2. Snadná správa a kontrola

Mib:daňovka vám umožňuje spravovat veškeré vstupy a jejich kontrolu přímo v aplikaci, elektronicky. Zapomeňte na stohy papírových formulářů, škrtání chyb a opravné přípisy, a komplikované skladování dokumentace. Proces správy máte plně pod kontrolou, a to online.

3. Jednoduchá implementace

Mib:daňovka je nativní aplikace pro SAP, což znamená snadnou implementaci bez potřeby náročných a nákladných integrací, jaké jsou často spojeny s konkurenčními řešeními.

Chcete více informací o mib:daňovce? Stáhněte si produktový list nebo kontaktujte e-mailem našeho mib:daňovkového specialistu Jakuba Špírka na adrese jakub.spirek@mibcon.cz.