mib:Daňovka

mib:Daňovka

Mib:Daňovka vám umožní správu daňových formulářů zaměstnanců přímo v SAP. Co všechno umí? Podívejte se!

Mib:Daňovka – řešení pro elektronickou správu daňových formulářů

Vyplňujete se zaměstnanci růžové Prohlášení poplatníka daně z příjmu fyzických osob a Žádost o roční zúčtování záloh postaru, tj. v papírové podobě? Pak určitě narážíte na limity, které to přináší: na problematické opravování chybného vyplnění, nepraktickou manipulaci s formuláři a jejich skladování či nemožnost sdílení materiálů online.

Dobrá zpráva je, že nyní už můžete tuto agendu začít řešit se zaměstnanci elektronicky. Dokonce přímo v SAP. Pomůže vám s tím aplikace mib:Daňovka. 

Mib:Daňovka: Už žádné papírování

Mib:Daňovka je podniková aplikace v SAP Fiori vyvinutá pro uživatele HR modulu systému SAP.
Umožňuje elektronicky spravovat 2 hlavní zaměstnanecké daňové formuláře:

  • Prohlášení poplatníka daně z příjmu fyzických osob
  • Žádost o roční zúčtování záloh a daňového zvýhodnění

Díky tomu usnadňuje život jak pověřeným HR pracovníkům, tak zaměstnancům, kteří potřebují formuláře co nejkomfortněji vyplnit a předat – i v situaci, kdy nejsou fyzicky na pracovišti.

Image title

  

Jak vám mib:Daňovka usnadní život?

V rolích HR administrátorů i zaměstnanců s ní řešíte veškeré vstupy a jejich kontrolu přímo v samotné aplikaci, tedy elektronicky. Bez stohů formulářů, bez škrtání chyb a opravných přípisů, bez skladování objemné dokumentace. Zkrátka: Už žádné papírování a nepraktická administrativa.

Jak další výhody přináší?

Úspora času a další benefity

Mib:Daňovka využívá kmenová data z osobních složek zaměstnanců v HR modulu SAP. Díky tomu dokáže příslušná pole e-formulářů automaticky předvyplnit.

Elektronické formuláře můžete:

  • snadno a flexibilně editovat – přímo v počítači či tabletu
  • komfortně sdílet
  • exportovat do formátu pdf
  • elektronicky archivovat v podnikovém systému

Mib:Daňovka také umožňuje nastavit v aplikaci příslušné fáze kompletace a jejich termíny. Celý proces správy tak máte plně pod kontrolou.

Odpadá i nepraktická manipulace s papírovými formuláři. Vše probíhá online, v systému: zadávání dat, jejich revize a úpravy i doplňování příloh. 

Významně tak šetříte čas i kapacity všech zainteresovaných – zaměstnanců i dedikovaných HR pracovníků. 

Snadná implementace s minimální potřebou vývoje

Mib:Daňovka je nativní aplikace se snadnou implementací. Odpadá tudíž potřeba náročné (a nákladné) integrace, s níž jsou nutně spojena konkurenční nenativní řešení.


Chcete více informací?

Chcete vědět o mib:Daňovce více? Stáhněte si přiložený produktový list nebo nás rovnou kontaktujte – e-mailem, telefonicky, nebo na síti Linkedin.

Aktuálně jsme pro vás připravili i dvě akce, na nichž se můžete dozvědět další detaily:

Workshop 16. 6. 2022 – více zde.

Webinář 29. 6. 2022více zde.

Nestihli jste ani jednu z akcí? Napište nám na marketing@mibcon.cz a my vám zašleme videozáznam z webináře s prezentací o mib:Daňovce.


Ke stažení:

mib Daňovka final 2022.pdf

x