Digitalizace HR procesů a elektronický podpis v SAP

Digitalizace HR procesů a elektronický podpis v SAP

Prezentovali jsme o digitalizaci na konferenci Digital Trust & Paperless 2023.

9. ročník konference Digital Trust & Paperless, kterou pořádá společnost Sefira, se nesl ve znamení pěti hlavních témat: 

  1. Elektronický podpis 
  2. Digitalizace
  3. Digitální důvěra
  4. Praktická řešení
  5. Vize a trendy

Konference tak mimo jiné reagovala na sílící poptávku po zefektivnění podnikových procesů a s tím související digitalizaci a na nové možnosti při správě elektronických dokumentů.

Z diskusí v networkingové části bylo zřejmé, že roste počet společností, které mění svůj původně konzervativní, tradicionalistický postoj na stanovisko, že „digitalizovat se musí“. 

Mibcon v programu konference zastupoval náš specialista na digitalizaci procesů v oblasti personalistiky Radomír Loprais s případovou studií o využití elektronického podpisu a digitalizaci HR procesů ve společnosti Pražská energetika a. s. Tedy o jednom z digitalizačních projektů, pod nimiž je podepsán Mibcon.

Zároveň představil účastníkům konference naše řešení Smart Paperless Company, které se opírá o digitalizační platformu naší společnosti pro personalistiku, pro oblast řízení životního cyklu digitalizovaných smluv a pro vývoj low-code podnikových aplikací pro SAP i non-SAP zákazníky.

Image title

 

Zajímá vás portfolio našich řešení pro digitalizaci HR procesů? Kontaktujte nás.

Rádi s vámi probereme možnosti pro vaši společnost.

Mohlo by vás zajímat