Kdo jsme

Kdo jsme

Základním principem je pro nás svoboda, což se promítá do toho, jak to u nás chodí. Je nás už sice víc než stovka, ale naše interní struktura je jednoduchá, žádné složité organigramy. Máme šéfa a několik vedoucích divizí, ale neděláme z toho vědu. Jsme mib:team a ne náhodou jsme si zvolili motto working together, kterým se snažíme řídit i na společných projektech s našimi obchodními partnery.

Máme rádi přírodu a to se odráží třeba v tom, že naše firemní sídlo zvané Orlík je pasivní stavba, recyklujeme jako diví a nemáme rádi papírování. K výměně názorů a brainstormingu používáme chytrou zeď. Lejstra a šanony u nás skoro nenajdete. Díky tomu může každý z nás sedět pokaždé na jiném místě. Prý se tomu říká hot-desking. Nám tenhle systém vyhovuje i proto, že býváme často u našich obchodních partnerů na projektech. Ale komu by hot desking nevyhovoval, může pracovat z domova. Zajímají nás výsledky.

Jak můžeme, utíkáme za adrenalinem a do přírody – třeba se v polední pauze proběhnout podél Vltavy, ke které to máme z Orlíku co by kamenem dohodil. Užijeme si slunečné odpoledne na skále a nepohrdneme ani partií golfu, tenisu nebo stolního fotbálku. V jízdě na kole máme rovnou celoroční celofiremní soutěž "mib:bez spz" o designový bio mib:ručník.

A co pořád máme s tou dvojtečkou? V naší práci je vždy podstatný obsah a to se promítá jak do našich produktů, tak služeb a způsobu, jakým pracujeme. Důraz na obsah jsme chtěli zviditelnit v našem logu a jako symbol jsme zvolili dvojtečku. Po dvojtečce vždy následuje obsah. Je i symbolem otevřenosti, variability, očekávání, mnohosti. Umí propojovat formálně rozdělené. Ta naše každopádně. Díky ní fungují části "před" a "po" spolu, dohromady. Working together.

Jako Mibcon.

Tečka.

mib:profil mibcon_profil_CZ.pdf