Mibcon v globálním rozměru

Mibcon v globálním rozměru

Jsme jediný tuzemský zástupce v prestižní mezinárodní partnerské síti SAP United VARs, která je nejúspěšnějším prodejcem SAP technologií na světě. Toto naše členství je pro vás zárukou vysoké kvality našich služeb.

Image title


Jsme členy aliance United VARS

Aliance partnerů SAP United VARs působí ve více než 90 zemích světa. S osmi tisíci zákazníky je největší partnerskou sítí SAPu na světě.

Díky členství v prestižní mezinárodní alianci partnerů SAPu jsme schopni zajistit globální know-how se znalostí daného prostředí.

Naše členství v alianci je zárukou vysoké úrovně znalosti produktů SAP a jejich implementace. Členové United VARs jsou v jednotlivých zemích přední partneři SAP pro prodej licencí a implementace.


Co vám přináší naše členství v United VARs?

Díky členství v United VARs vám můžeme nabídnout unikátní benefity:

  • Dokážeme vám zajistit zahraniční konzultanty nejen pro celé portfolio SAP, ale také napříč jednotlivými obory.
  • Aliance operuje na všech důležitých trzích – od Ameriky přes Evropu až po Blízký východ a Asii. Díky členství v United VARs dokážeme podpořit mezinárodní projekty (roll-out) a zajistit spolupráci na mezinárodní úrovni.
  • Podmínky, které pro členství musíme splňovat, jsou pro vás formální zárukou vysokých standardů našich služeb.
  • I díky tomu má aliance, a potažmo i její členové, nejvyšší partnerský status SAP – status platinového partnera.

Další informace o alianci United VARs a podrobný popis toho, jak spolupráce v praxi funguje, najdete na domovských stránkách aliance: http://www.united-vars.com/.

Pokud vás zajímají další podrobnosti, neváhejte se obrátit přímo na nás.