mib:speciality

mib:speciality

Nahlédněme do mib:kuchyně, kde vznikají předkrmy, hlavní chody, zákusky i kompozičně vyladěná menu. Jednu věc mají společnou: jsou vytvořeny z kvalitních ingrediencí a koření. Víme, každému chutná něco jiného. Proto nabízíme možnost výběru, dokořenění a finální úpravu dle libosti.

mib:speciality: Ať medium, nebo rare – vždy well done

Pravidelně se setkáváme s tím, že různí zákazníci potřebují řešit obdobný požadavek. Proto vyvíjíme naše "domácí" produkty pro různá odvětví a systémy, která umožňují rychlejší nasazení u zákazníků, a jsou tak i cenově zajímavé. Nabízíme přednastavená řešení, produktové balíčky a kompletní řešení.


mib:ONE TRADE

Přednastavená řešení představují velkou část našeho know-how. Vycházejí z předpokladu, že určitou část procesů nebo činností mají firmy nebo skupiny firem společné. Tímto způsobem vzniklo i jedno z našich největších přednastavených řešení – produkt mib:OneTrade, který byl společností SAP certifikován již v roce 2003.

Specifickou oblastí jsou legislativní požadavky. Ty často nejsou pokryty standardy systémů – nebo je nutné do systémů přidat funkcionalitu pro jejich zjednodušení a snadnější práci. I zde oceníte užitečné produktové balíčky.


mib:SALE, mib:DRIVE

Protože mobilita není buzzword, ale realita, neustále rozvíjíme sadu mobilních řešení. Náš produkt mib:SALE pro obchodního zástupce a mib:DRIVE pro řidiče používá několik významných firem se stovkami aktivních uživatelů.

Klademe velký důraz na uživatelskou přívětivost těchto řešení. Proto při jejich vývoji konzutujeme odborníky z oblasti UX (User Experience) a používáme nové implementační postupy či metodu agilního řízení projektů SCRUM.


mib:TALK, mib:LIGHT PORTAL

Některé speciality vznikly nejprve čistě pro naše domácí použití. Nakonec ale oslovily i naše firemní zákazníky a dnes je používají desítky společností. Jde např. o jednoduchou interní sociální síť mib:TALK nebo pro odborníky kompletně předělaný framework mib:LIGHT PORTAL, postavený na technologii SAP EP (Enterprise Portal) umožňující vybudovat intranetové řešení.

Detailnější informace o jednotlivých mib:specialitách najdete v dalších vstupech této sekce našeho webu.