RISE with SAP – co je co

RISE with SAP – co je co

RISE with SAP je komplexní cloudové řešení, které pomáhá podnikům úspěšně projít digitální transformací a efektivně inovovat své procesy.

Co je RISE with SAP

RISE with SAP je inovační řešení pro digitální transformaci podniků, které poskytuje kompletní cloudovou platformu pro řízení podnikových procesů. Zahrnuje moderní technologie pro správu dat, inteligentní procesy a sítě obchodních partnerů, což umožňuje firmám přizpůsobit se rychleji a účinněji měnícímu se trhu. RISE with SAP pomáhá podnikům zlepšit výkonnost, snížit náklady a získat konkurenční výhodu. Co nabízí?

Co je co v nabídce RISE with SAP

RISE with SAP umožňuje podnikům přístup k několika klíčovým službám SAP. Mezi tyto služby patří:

  • platforma SAP Business Technology Platform,
  • služba SAP Business Process Intelligence,
  • SAP Business Network a
  • cloudové řešení SAP S/4HANA pro řízení podnikových procesů.

S čím vám pomohou?

SAP Business Technology Platform

SAP Business Technology Platform je platforma, která vaší společnosti umožní vytvářet, rozvíjet a provozovat podnikové aplikace v cloudu. Poskytuje nástroje pro vývoj business aplikací, pro bezproblémové integrace, analýzu dat, využití umělé inteligence a řízení procesů. Díky této platformě můžete vytvářet a implementovat inovativní řešení na základě vašich aktuálních potřeb a rychle reagovat na změny v trhu. V rámci předplatného RISE with SAP máte k dispozici vyhrazený kredit pro seznámení se s touto platformou a jejími nástroji.

Více informací o SAP Business Technology Platform najdete zde.

SAP Business Process Intelligence

Další službou v rámci RISE with SAP je SAP Business Process Intelligence. Jedná se o analytický nástroj, který pomáhá podnikům lépe porozumět jejich stávajícím procesům a zlepšit jejich efektivitu. SAP Business Process Intelligence umožňuje sledovat, analyzovat a optimalizovat jednotlivé procesní kroky a operace v reálném čase pomocí vizualizací, které ukazují, jak procesy fungují v praxi. Společnosti díky tomu snáze identifikují oblasti, kde lze odstranit úzká místa a procesy zlepšit. 

SAP Business Network

Další součástí RISE with SAP je služba SAP Business Network. Ta umožňuje podnikům vytvářet a spravovat obchodní sítě v cloudovém prostředí a využívat je tak odkudkoliv. S její pomocí se můžete propojovat s dodavateli, zákazníky a partnery a díky tomuto propojení zjednodušit procesy spojené s nákupem, prodejem a řízením dodavatelského řetězce.

SAP Business Network umožňuje snadné sdílení informací a dokumentů mezi partnery, což zvyšuje efektivitu a snižuje náklady na administrativu.

Cloudové ERP SAP S/4HANA

SAP S/4HANA Cloud je cloudové řešení pro řízení podnikových procesů. Nabízí kompletní ERP řešení, které umožňuje řízení a správu všech klíčových procesů v podniku v jednom jediném uživatelském prostředí přístupném odkudkoliv. Díky integraci s ostatními službami SAP do jednoho společného ekosystému pomáhá udržovat jednu jedinou pravdu o podnikových datech, čímž přispívá k efektivitě a bezchybnosti řídicích a plánovacích procesů.

SAP S/4HANA využívá in-memory technologie, která umožňuje rychlý přístup k datům a zlepšuje výkon podnikových aplikací.

Zajímají vás podrobnosti k jednotlivým službám zahrnutých do balíčku RISE with SAP? Rádi je s vámi probereme.

Další informace najdete na: https://rise.mibcon.cz