SAP BW/4HANA

SAP BW/4HANA

Vysoce výkonný datový sklad pro reporting a plánování. Umožňuje konsolidovat a reportovat data ze SAP a nonSAP aplikací.

Využití:

  • ukládání velkých objemů dat z různých zdrojových systémů (SAP aplikace, non-SAP aplikace)

  • poskytování dat pro reportovací nástroje v reálném čase

  • konsolidování dat z různých zdrojových systémů (SAP, non-SAP)


Vlastnosti:

  • robustní datový sklad postavený na platformě SAP HANA

  • integrace, konsolidace, úpravy a ukládání všech podnikových dat

  • SAP a non-SAP data konektivita

  • velké objemy dat, realtime integrace na SAP aplikace (S/4HANA)


Image titleZdroj: www.sap.com


SAP BW/4HANA je datový sklad nové generace od společnosti SAP, který je postaven na platformě SAP HANA a díky které přináší vysoký výkon, jednoduchost a agilitu. Umožňuje vytvářet celopodnikové analýzy v reálném čase, jež mohou spojovat všechna data v rámci společnosti do jednoho logického pohledu. To vše při minimalizaci pohybu dat.

SAP BW/4HANA přináší jednoduchou správu datového skladu, moderní přístup k modelování dat, agilní vývoj skrze vizuálně jednoduché rozhraní nebo možnost poskytování dat v reálném čase pro SAP i non-SAP datové zdroje.

Je možné využít předpřipravený datový sklad nebo vývojové prostředí založené na SQL, které bezproblémově spolupracuje s dalšími řešeními postavenými na SQL technologii. Obsahuje také bohatou předkonfigurovanou sadu datových modelů (business content) pro vybrané oblasti podnikání a průmyslová odvětví postavenou na základě osvědčených znalostí a know-how společnosti SAP.

Je uzpůsoben pro on-premise i cloudové nasazení (na SAP HANA Enterprise Cloud nebo na partnerských cloudech, jako je Amazon Web Services). SAP BW/4HANA je vysoce výkonná platforma připravená na budoucnost a nové výzvy.