SAP NOW klepe na dveře

SAP NOW klepe na dveře

Na konferenci představíme SAP Commerce a S/4HANA šité na míru.

Každoroční konference společnosti SAP bude tentokrát jednodenní a uskuteční se 29. května 2019. MIBCON je už tradičně jedním z jejích hlavních partnerů.

Přijďte na náš stánek a také si poslechnout naši prezentaci. Budeme ji mít v sekci Customer Stories zaměřené na konkrétní příběhy implementací SAP systémů u zákazníků, a to konkrétně v 15:30, v moderním konferenčním centru Cubex.

Náš zákaznický příběh jsme nazvali SAP Commerce a S/4HANA šité na míru: zkušenosti z implementace ve společnosti Bernhardt Fashion. Prezentovat budou Honza Filip a Roman Pavlovský.  

Bernhardt Fashion se věnuje špičkovému zakázkovému šití na míru (Made-to-Measure) pro náročné klienty ve 40 zemích na 5 kontinentech s přibližně 800 Point-of-Sales. Společně s klientem jsme implementovali nový globální multi-jazyčný IT ekosystém dostupný 24 hodin denně, který umožní zadání zakázek na webu s maximální podporou Point-of-Sales, zpracování zakázek pro výrobu a v neposlední řadě podporu efektivního řízení průběhu výroby, nákupu, logistiky a účetnictví v reálném čase.

Těšíme se na vás!

P. S. Uhodnete, kdo letos obléká hostesky na SAP NOW? 😊


Mohlo by vás zajímat