SAP SuccessFactors

SAP SuccessFactors

Inovativní personalistika v režii SAP SuccessFactors.

Moderní a rychlá doba si žádá změnu přístupu v mnoha standardních firemních procesech. Dlouhá léta řada zákazníků provozuje svůj systém SAP HCM pro výplaty mezd, zaměstnanecké výhody a další personální procesy, například v podobě zaměstnaneckého portálu. Ale jak vyhovět aktuálním trendům v podobě tvrdého konkurenčního boje o nové zaměstnance, orientace lidí na sociální sítě, změn procesů pro odměňování a motivaci, spolupráce uvnitř společnosti a potřebě další péči o cenné zaměstnance?

Co nabízí SAP SuccessFactors

SAP přináší odpověď v podobě portfolia produktů SAP SuccessFactors - stejnojmenná, původně samostatná a úspěšná firma na trhu řešení pro personalistiku, založená v roce 2001 v San Franciscu, zavedla do personalistiky komplexní balík nástrojů pro moderní fungování firmy - od evidence zaměstnanců, přes nábor, spolupráci, zapracování, vzdělávání a rozvoj talentů, jejich odměňování a hodnocení až k pokročilé analýze všech dat.

Z pohledu technologie se personalistika přesunula do cloudového prostředí, využívá nejmodernější databázovou technologii SAP HANA v rámci provozu v SAP Cloud Platform, a uživatelům poskytuje inovované uživatelské rozhraní ve webovém prohlížeči na bázi SAP Fiori.

Image title

SAP SuccessFactors není jen názvem portfolia produktů, ale spíše synonymem výkonné a dlouhodobě úspěšné platformy pro personalistiku, která je mnoho let nejlépe hodnocená v celosvětových srovnáních. Experti předních analytických společností opakovaně jmenovali software SAP SuccessFactors lídrem HCM, a to ve všech významnějších zprávách publikovaných v loňském roce 2016. U výzkumu IDC MarketScape je to dokonce již sedm let v řadě.

Detailní zprávy a výsledky jsou dostupné na těchto odkazech:

Image title

Image title

Image title

SAP SuccessFactors: Tisíce spokojených firemních zákazníků

Díky SAP SuccessFactors získáte, spolu s nastavením produktu ve vaší společnosti, především stabilní základ a know-how personálních procesů. Zákazníky SAP SuccessFactors se staly již tisíce společností na světě. Pořízení těchto nástrojů je rychlé a vhodné jak pro náhradu stávajícího systému HR, tak i pro doplnění tohoto systému ve specializovaných  oblastech – např. v oblasti náboru, školení zaměstnanců, výkonnosti a cílů... 

Detailnější informace najdete i v našich dřívějších článcích:

nebo nás rovnou kontaktujte. Společně najdeme způsob, jak může vaše společnost využít potenciálu nejvýkonnějšího HR nástroje na trhu a získat jeho prostřednictvím co největší přínosy. Rádi vám SAP SuccessFactors předvedeme i naživo.

milan.voleman@mibcon.cz