Start nové identity

Start nové identity

Dnes 23. 4. 2015 byla u nás na Orlíku představena nová identita značky Mibcon.

Dne 23. 4. 2015 jsme slavnostně přivítali a pokřtili naše nové logo a nový vizuální styl. Zároveň s tím jsme oficiálně spustili tento nový web. Účast na celofiremní akci byla více než slušná, zájem mibcoňáků o související témata byl velký, a tak nešetřili otázkami na organizační tým a autora loga Tomáše Pakostu, který se akce osobně zúčastnil.

Přejeme našemu logu a vizuálnímu stylu jen to dobré a těšíme na další roky s ním. Cesta teprve začíná. V neposlední řadě se budeme snažit, aby vám náš nový web průběžně přinášel užitečné informace ze světa technologií jak formou odborných článků, tak třeba rozhovorů se zajímavými lidmi.

Image title

V den D bylo nebe nad Mibconem skoro stejně modré jako nové mib:logo, což ale ještě mnozí netušili. Tedy kromě těch, kteří...


Image title

...zaznamenali novou ceduli u vchodu do Mibconu.


Image title

A kdo si nevšiml u vchodu, měl další šanci zachytit cosi podezřelého v jindy schůzovací místnosti V lese. Místní "strom" totiž náhle zvláštně obrostl. Multifunkčními šňůrkami v novém vizuálním stylu :-)


Image title

A pak už to jelo. Prezentace stíhala prezentaci, dvojtečka čtvereček, načež se vyrojily všetečné otázky, i když zrovna tady to tak nevypadá. Tady se pozorně (a trochu nevěřícně?) naslouchá.

Image title

Nový automatizovaný systém vkládání CV na intranet ze zajímavé perspektivy.


Image title

Jedna z variant rubu nových vizitek v nové mib:prezentaci.


Image title

Pochopitelně došlo i na křest. Jeden z mib:matadorů Jan Hiller jako správný man in black třímá stylově modrý mok...a lije...až polije...  


Image title

 ...jeden z obrázků, které nám teď visí na zdech v Mibconu. Pod ním se za deset-třicet-padesát let (nehodící se škrtněte) budou scházet pamětníci a vzpomínat: Jó, to bejvávaly časy, když jsme v patnáctém roce křtili mib:logo... 


Image title

I ředitel je členem mib:teamu. Jan Holík a Petr Měřínský v družném rozhovoru.

Image title

No, a kdyby náhodou někdo celé odpoledne a večer býval prospal, tak při odchodu z Orlíku si prostě nemohl nevšimnout nové cedule na recepci.

Foto T. Pakosta